Skocz do zawartości

Budżetowa frezarka


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem, w którym momencie macie to niebezpieczeństwo dla paluchów. Czy wcześniej na cyrklu wyspawanym z "blach ciecielskich" i gwoździa, czy potem na kupnym od greena (podobno jest on podobny do tego od Pawła), frezowałem pierścienie pod dość małe tweetery Morela. Materiał zamocowany do blatu, otwór pod cyrkiel i frezowane.

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czy potem na kupnym od greena (podobno jest on podobny do tego od Pawła)
to moj projekt - rysunki sa udostepnione i kazdy moze sobie je wykonac ;)

 

jak ktos ma glowe na karku to krzywdy sobie nie zrobi. znam tylko jednego geniusza ktory sie skaleczyl frezarka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 


Zakupiłem wkoncu frezare w juli
Jeżeli Meec to pochodzi długo :) Tak samo Nutool którego ja posiadam i obecnie sprzedaje. Bardzo dobrze sobie radzi ten sprzęt jak na marketówki, nutoolem zrobiłem mało otworów i podfrezowań pod głosniki do skrzynek, ale jeszcze kilka razy dystanse, jakieś brzegi desek obrabiałem itp. Cyrkiel od Pawła pasuje idealnie pod stopkę. 

 

Dziś testowałem Makitę RT0700CX2J, bardzo fajny sprzęt, wygodnie leży w łapie, chodź ciężki. Dobrze odciąga wióry, ale jak już frez wejdzie w płytę głębiej to wiadomo, nie ma opcji żeby odkurzacz oddessał 100% wiórów. Na max obrotach 1cm wiórowej frezem 10mm to żaden problem mimo 700W, idzie szybko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w lidlu bedzie frezarka parkside a pewnie tak bedzie to nie polecam. Moja szybko dostala luzow na prowadnicach i roznica w wymiarze potrafila wynosic prawie 1cm... Obecnie mam bosha pof1400ace i jest bardzo spoko. Nowa tansza niz w/w jcb a w uzywce za 3-4 stowki da sie ladna kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w lidlu bedzie frezarka parkside a pewnie tak bedzie to nie polecam. Moja szybko dostala luzow na prowadnicach i roznica w wymiarze potrafila wynosic prawie 1cm... Obecnie mam bosha pof1400ace i jest bardzo spoko. Nowa tansza niz w/w jcb a w uzywce za 3-4 stowki da sie ladna kupic.

Mozesz zdjecie pokazac na ktorych prowadnicach masz luzy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zdjecie pokazac na ktorych prowadnicach masz luzy???

Nie mogę bo już dawno ja oddałem w ramach gwarancji - jedyny plus narzędzi z Lidla. A o prowadnice chodzi te dwie pionowe po których wciskasz frezarkę bliżej/dalej materialu

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frezarka jak frezarka. Kress o niebo lepszy. Jcb niczego wprawdzie nie da sie zarzucic. Mocna. Dobrze wykonana. Przy tej polce frezarek konkurencja jest na podobnym poziomie. Ode mnie dodam ze zdecydowanie warto kupić dobry frez. I od niego najbardziej zalezec bedzie komfort pracy.

 

Ktos pisal o Meecu z Juli. Mam taka rowniez i slowa zlego nie moge powiedziec. Sluzy mi ona tylko do frezowania rowkow wiec ciezko nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...