Skocz do zawartości

RE, Kicker czy może Audio system? Wybór Subwoofera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zapytać o wybór subwoofera ponieważ mam na oku kilka modeli lecz nie wiem który spełni moje wymagania, założona kwota to 500 zł, znalazłem RE Audio SE 10, Kicker S10l3 albo S10l5 (czym one się różnią poza mocą? 400/450w), Audio system Xion 10 + wasze propozycje.Wybór padł na 10'' ponieważ słucham szybkiej muzyki (hardstyle,techno,dance) i liczę na miękki, głęboki bass ale i zależy mi na szybkości.Obudowy wybranej nie mam ponieważ niektóre głośniki są szybkie nawet w br bądź szczelinie.Dzięki za wszelaką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym X-IONa lub RE, zależy czego oczekujesz. RE powinno zagrać mocniej, ale według mnie X-ION charakteryzuje się lepszą kulturą grania. Jeśli piec będzie tylko na suba to dokupisz za jakiś czas drugiego i masz mocne, szybkie granie (zwłaszcza że planujesz sedana). Chyba że 2 sztuki nie wchodzą w grę, wtedy brałbym SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kicker S10l3 albo S10l5 (czym one się różnią poza mocą? 400/450w)

L5 to stara seria ale duzo lepsza niz L3. Natomiast L3 to jest zamienik za L5 poprostu zrobili nowy model ktory wszedl za L5. Jesli mowisz o tych z allegro to cena troche zabija wg mnie no ale to ceny stawia sprzedajacy.Co do grania z kickera  jak chcesz grubo to bedzi egrubo w sporej budzie br. Jak chcesz kultury i kopa to zdecydowanie cl i mniejsza buda, z tym tematem ciezko zrownac te proporcje bo trzeba wyliczyc pod kickery optymala (ja celuje w swoich kickerach w wieksze cl) i jak narazie sie nie pomylilem. W sedanie  fajnie sie sub sklei z przodem :) u mnie 8" maluszek L7 bujal lusterkiem jak trzeba bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym brał Audio Systema X-iona, miałem w BR, bardzo szybki sub, dobrze się kleił z przodem, potrafił przyłożyć i to zdrowo :) Ktoś go z Forum nabył, ale nie pamiętam za groma kto, to pewnie by potwierdził :) No i ładnie współgrał właśnie moment z Phase, nie ciągnął się mimo BR, siedział na "desce" i nie usłyszałem, żeby w trance, czy techno odstawał od R6A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...