Skocz do zawartości

Co zepsułeś dziś w swoim samochodzie


uhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Dowiadywałeś się czy pasuje to jakoś?


 

Pasować pasuje jak każde miejsce pod revelatora czy typową 18kę, uważać nalezy jedynie jeśli się w ogóle nierze pod uwagę zabawe w aucie z illu, na jego głębokośc montażową bo jest dupna... coś pod 90 mm... A komory, bo wersji samochodowej Illuminatorów ,jak np Revelatory z Alpine nie ma( w sumie chyba jedyna, dobrana porządnie parametrami w pojemność drzwi-23 litry, revelator dla przykładu 4 ohm 13 litrów), domowe Scany, potrzebują znacznie mniej, więc latają jak szmaty w pełnych drzwiach.

A podpatrując temat pokazany kiedyś przez Wisiora tej Bmw ze Skandynawii jest pokazane dokładnie jak się z tym bawić by wyszły fajne komorki akurat litrażowo pod tą 18kę.

Dla mnie dużą zaletą będzie jeśli wierząc opisom i rozmowom, ten głośnik gra mniej subbasem a więcej kickiem i średnicą od revelatora. A mimo to musi być niezła "pompa" jak się zechce przy jego 9mm +/- x max... :wink:


 

 


Jaaa zer gut!

 

Dziś się uśmiałem gdyż przyszedł nowy do pracy o anonimowym nic nie mówiącym imieniu.... ADOLF.... :rotfl: :rotfl:

Jako ,że koledzy z zespołu gościnni, więc wołają go Adolf! Ho!... A ten do kumpla... "Te czasy już minęły mówcie mi ... ADI".... :rotfl: :rotfl: :rotfl:  Rozwalił Gebels system... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No jakby to było pięknie gdyby się czegoś nie zepsuło :)

Uwalone ślizgi elektrycznej szyby kurde gówna z plastiku zrobione.. Przez to drzwi w rozsypce.. Aż żal dupe ściska.. Fuxem udało się w ogóle ja domknac, żeby dojechać na mały urlopik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...