Skocz do zawartości

Czy to możliwe ? 900 W RMS głośnik za 300 zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak napisał kolega dan124. 2mpx Nokią za duzo poza trzęsieniem blach i pseudo dźwiękiem byś nie zobaczył / usłyszał.

 

Porównanie tego głosnika do BM BOG-W12, Yakuzy 12" czy Maxa 12 wg mnie nie ma sensu. Mamy tutaj moje ulubione 2x2 ohma co daje 4 albo 1 wyjściowo = duża użyteczność.

Na pewno gra duzo lepiej, bo przy 800 rmsach wczesniej wymienione głosniki albo się palą albo grają słabiej o ile przeżyją chociaż 15 minut gry pod taką mocą. Co do obudowy, closed ma tolerancje a ja akurat miałem taki litraż i było ok. Ja widziałbym go w lekko tłumionych 55L netto wtedy mogłoby to zagrać ciekawiej.

 

Na pewno za 259 zł jest to bardzo konkretna propozycja z gwarancją i możliwością zwrotu w razie jakiegoś "ale". Zawsze za troche powyżej 4,5 stówy mozna nabyć nówke 3001D4/D2 albo uzywanego 3004D4. Jestem ciekaw najbaradziej tego porównania, dlatego że 3004 w szczelinie robi konkretny młyn a jak pisałem pod to także będe klepał coś strojonego ala 34Hz więc sie okaze :P Wtedy z pełnym 1kw wejdziemy w zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dan124, Karolo, nie chodziło mi o nagrywanie falowania blachy bo to ... ekhemk :P

Ale zawsze mozna sobie wyobrazic jak to pracuje bo jak patrze na zdjęcia i widze tą papierową membranę to trudno mi jest zwizualizować jak to moze robić niezły młyn.

Serio opłaca sięgo kupić ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakis czas zamówie swoją sztuke i zabuduje to porządne. Membrana to wzmacniany papier dodatkowo zabezpieczony przed wilgocią. Słuchaj oni daja gwarancje 36 miesiecy na membrane i zawieszenie :P Wiec to jeden grzyb. Moze sie rozpaść.

Czy sie opłaca? Pewnie ze sie opłaca. Juz nie powinno ich być na aukcjach tak na prawde. Bo mozna oddać w kazdej chwili i nic cie to nie kosztuje. Cuda normalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Sprawdzaliście czy wasz głośnik ma 2 x 2ohmy? Bo odebrałem dziś ten sam i jest 2 x 4ohmy, do tego na pudełku pisze 450W RMS i nie ma nic czy na dwie czy na pojedynczą cewkę, bede jeszcze zaraz dzwonic w sprawie reklamacji.

Pozdr

 

[ Dodano: 2009-04-08, 20:34 ]

Proszę o scalenie postów.

 

Ta firma to kpina!

Dostałem głosnik 2 x 4 zamiast 2 x 2omy , nie mają już na wymianę , i teraz mam ponosic koszty przesyłki powrotnej , czyli w sumie bede w plecy 2 x 26zł przesyłka , najlepsze jeszcze jest to ż pieniądze zwróca po odzyskaniu prowizji od Allegro , czyli reasumując odsyłam głosnik na swój koszt , i nie mając nic czekam parę tygodni na zwrot pieniędzy, w wyniku ich pomyłki ja mam ponosić konsekwencje , zastanawiam sie czy ryzykować odsyłanie głośnika bo mogę zostać z niczym. Zastanówcie się zanim kupicie cos od MATKA666 z Allegro.

 

Jesli jest chętny na ten głosnik w wersji 2 x 4 omy to oddam za 230zł + przesyłka.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ze to nie Twoja wina i napiszesz w tej sprawie do allegro ! zrób tak dobrze Ci radze, ja mialem juz z 10 takich akcji. Powiedz ze to nie pierwszy raz ze 1 sprawa nawet skonczyla sie w sądzie z pozytywnym wynikiem dla ciebie i ze nie bedziesz sie z nimi pier...niczyc :P u mnie to skutkowalo na 100% w kazdym przypadku :wstyd: spróbowac niezaszkodzi ! :P

 

[ Dodano: 2009-04-08, 21:31 ]

powiedz ze chcesz 100% zwrotu kasy i za przesyłkę i za głosnik bo ty zamawiales zupełnie co innego a aukcja na allegro jest dokumentem prawnym wiec to co na papierku to miales dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mówiłem to kolesiowi a on dalej że nie ma takiej opcji, wątpię aby straszenie napisaniem do Allegro coś poskutkowało, Allegro sie wypina na takie sprawy, jak zapytałem o numer do szefa itp to jest za granicą , ale to jest raczej to ten sam typ w jednej osobie szef i pomywacz, bo żaden pracownik nie robiłby po godzinach czyli jednoosobowa firma, tym bardziej dzwoniłem pierwszy raz o 19, kazał zadzwonic za godzine i sie okazało że już nie mają na wymianę bo zostały dwie sztuki do wysłania. Nie wiem czy ryzykowac odsyłanie, wole sprzedac ze startą niż narażać sie na jeszcze wieksze straty ale zrobię mu reklamę. Do tego nie ma żadnej gwarancji w paczce ani paragonu.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz ze moze nie dostałes głosnika tego co chciales i wywaliles praktycznie pieniądze w błoto bo do niczego raczej go teraz nie mozesz uzyc bo przeciez innego wzmaka niekupic... ale napisz ze jestes wkur... i pociągniesz go do konsekwencji prawnej, ze znajomy powiedział ci co robic ze z niejednym takim debilem sie użerał i w najgorszym przypadku przynajmniej satysfakcję bedziesz miał z zablokowanego konta. Skoro nie chce oddać za niego 100% kasy to ma pecha, napis ze za błędy sie PŁACI i ze to nie twoja wina i cie to G... obchodzi, jego ma duzy dorobek pozytywów ? jesli tak to mu bedzie zalezec, uwierz, to nic nie kosztuje, napisz do allegro jesli na niego to nie podziała i allegro napisze do niego, ja tak robilem, uwierz, a moze sie uda ? oplaca sie próbowac, sam kiedys zostalem oszukany i w to niewierzylem a jednak :wstyd: zrób tak jak napisalem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów w Twoim mieście i opisz sytuację ... sądzę, że jeden jego telefon załatwi problem, a jeśli nie telefon, to On będzie Cię reprezentował w kontaktach z tą firmą i sypał paragrafami jak z rękawa ... dodam , że za friko . Zadzwoń co Ci szkodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalasz20 nie daj sie robic w wala i nie zgadzaj sie na zadne ponoszenie kosztow zrob jak ci radzi noname.Tepic i straszyc cfaniaczkow ile wlezie!Gosciu i tak juz sobie zrobil h*** reklame.

 

 

ps.kalasz20 mt sie znudzil? :P czy to kolejna ofira do znecania sie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zadzwoniłem dzisiaj do Rzecznika praw konsumenta który poinstruował mnie co i jak, będę działać wg jego wskazówek, finalnie sprawa może znaleść się w sądzie, miałem przerwę w car audio, ale ciągnie wilka do lasu, MT15 jest i się nie znudził, a ten audion miał być do zakatowania, choć teraz jak mam wersję 2 x 4 nie wiem czy jest sens bo druck na cewce jest cieniutki ( widac przez otwory wentylacyjne), ze wzmaków ostał mi się tylko PPI A600 ( 600W RMS) w planach może do testów alien a potem się zobaczy, narazie nie zarabiam kokosów. Co do tego Aliena na pudełku nie ma nic o 900W RMS tylko pisze 450W RMS i nic więcej , tak gwoli ścisłości.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Aliena na pudełku nie ma nic o 900W RMS tylko pisze 450W RMS i nic więcej , tak gwoli ścisłości.

 

kalasz no co ty przeciez na elektrodzie gosciu mierzyl moc na glosniku i uwaga napiecie stale na wyjsciu! i wyszla mu gruba ilosc watuffffffff i teraz juz kazdy wie i powtarza slepo ze ma 900watuff i wiecej hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tematu akurat nie widziałem i znaleść nie mogę, jak patrzę na ten głośnik to mam ochotę go spalić :zly: , nie mam tylko za bardzo czym a PPI może nie przeżyć 2ohm w mostku, ciekawy jestem jak ten Piździng mono by sobie radził, na elce jest fota środka ale coś mi nie pasuje w niej: http://img140.imageshack.us/my.php?image=nikon281xe9.jpg , widziałem ten wzmak na żywo w sklepie i jest raczej dłuższy a na tej focie jest niewiele dłuższy od jego szerokości. Ma go ktoś jeszcze?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Witam, kupiłem głośnik Audion 20 Cm od użytkownika na alegro Matka666, uwagą, on nie uznaje gwarancja, w moim ocierała cewka, zakup tydzień temu... z 10 maili, i nie ma szans, by zwrócić itp, gość napisał, że jak cicho będę słuchał to nie będzie nic szurać, czyli słuchać mam na mocy 5 RMS. Nie kupuje tych głośników, tandeta do kwadratu, 85zł w plecy, ale mu nie odpuściłem, zgłosiłem sprawę na Policję. Także, ostrzegam. A ze potrzebny był mi głośnik kupiłem Lanzar Max 8, i ten gra super, żadnych problemów. Jutro wrzucę zdjęcia tego audiona, nawet widać, że chyba sprzedawca coś przy nim kombinował .. Także, ostrzeżcie wszystkich przed tym użytkownikiem Matka666 zresztą ma tam ponad 40 negatywów, i właśnie że głośniki nie działały i nie można było zwrócić.. C.D.N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...