Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hehepacku... "anty naleśniku" :rotfl: i mój przyjacielu (nie tylko internetowy) jeżeli mogę ... nie ładuj się w 2 wofery śiakos mie się to hmmm...odpustowo kojarzy.

Co do moich AS-ów są na ewentualną sprzedaż ale musiałbym dostać za nie okazyjną cenę :rotfl: , bo na chwile obecną dają mi sporadycznie(mało bywam w furaczu) ale sporo frajdy, a chwilowo mam totalnego CA lenia.

Młody, zawzięty jesteś, czasu masz dużo jeszcze sporo stuffów przed Tobą.

Analogizując do moich, na baledro są Braxy 6,1 PP kiedyś chciałem (oj czego ja nie chciałem).

Poza tematem pińsetą gonisz same wofery? Toż to masiakja (mój syn tak mawia) podłącz jej całe 3 drogi w pasywce i ...goń dziada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym dwa zapy sprzedał

Toć na nie je ...sezon :super: dlaczemu nie wystawiasz nigdzie?

Ale mojego patenta z 1 piecem na wszystkie grajki przetraw, myślę, że warto się pomęczyć troszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff je cwiczy od dluzszego czasu, niech sie wypowie co one wyprawiaja :) osobiscie uwazam ze to beda moje nastepne woofery prawdopodobnie :) tylko ze one + pinceta to wymaga pancernych drzwi juz. podoba Ci sie jak graja woofery u wasylwka to i te adeki Ci podejda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie ksero dopóki się nie dowiem kto je ma :P

 

jak narazie tylko FUBU mi o nich wspomina od pikniku

 

W600 miało parę osób, F6 - bodajże jedna osoba, może dwie w PL.

Nie wiem czemu, ale u nas distro ich nie ma w ofercie ogólnodostępnej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki się nie dowiem kto je ma

Ano mam w600 i od dłuższego czasu ćwiczę :)

Mocno drzwi zrobionych potrzebują i każdego babola w jednym momencie pokażą ale w dobrze i mocno zrobionych furtkach basu i fundamentu jest więcej niż pod dostatkiem :) Praca na średnicy idzie im trochę gorzej, max cięcie na górze to 2,5kHz przy zboczu 12 ewentualnie 1,5-1.8kHz przy zboczu 6, to kwestia wtórna przy Twoich 3 drogach. Wyższe czy niższe cięcie na dole nie robi na nich wrażenia i w moim przypadku bardziej sprowadza się do tego w jakich proporcjach woofer i sub mają dół zagrać.

Kwestia brzmienia... hmmm... właściwie to grają wszystko i oddają charakter granych kawałków, krótki czas po zapięciu miałem wrażenie że są "tłuste" ale zdecydowanie bardziej pasuje do nich określenie "soczyste" lecz gdy zajdzie potrzeba jest sucho, twardo i ostro.

Przy mocno zrobionych drzwiach i wzmaku, którym zamierzasz zasilić woofery "wykopu" pewnikiem będzie pod dostatkiem z w600, a widzę że właśnie w tą stronę kombinujesz i ... wcale się nie dziwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na chwile obecną dają mi sporadycznie(mało bywam w furaczu) ale sporo frajdy

Sylwek, jak one prawie 120 db dmuchnęły na pikniku to co się dziwić :super: :super: :super:

 

kosztuja w zasadzie grosze a potrafia przywalic rownie zacnie co as'y wasylwka :)

No tak, potrafią przywalić, ale z używkami jest ciężko. Nóweczki chyba niecałe 800 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, jak one prawie 120 db dmuchnęły na pikniku to co się dziwić

Dmuchały tyle samo co sylwek tego dnia. :zglupkiem:

Co do AD to porządne przetworniki miałem kiedyś ogromną ochotę na nie niestety peso puuciekały i nima. :zalamany:

 

co do AD

 

http://www.alka.pl/sklep/pokaz_podkat.php?idkat=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Użytkownik FUBU dnia 19 październik 2011 - 11:04 napisał

Neo sa jakas inna konstrukcja wiec za nie nie recze, ale za zwykle moge jak najbardziej.

 

 

slimy, 41mm głębokości montażowej.

 

I to chyba jedyna różnica. Ja do nowego samochodu będę się przymierzał do zakupu W600, ale nie wiem jak się sprawdzą w 2 drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...