Skocz do zawartości

SOUNDWAVE BO-1100 800W ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Od kilku lat po moim gospodarstwie wala się takie coś j/w. He nawet bym napisał że 2 razy do mnie wrócił i nigdy go dobrze nie poznałem. Mogę napisać że to był jeden z pierwszych wzmacniaczy jakie miałem. Niestety był upalony jeden kanał i tylko coś tam na subie plumkał. Potem go sprzedałem i kupując auto w niemaczech trafił się kolejny taki sam. Tez go sprzedałem po jakimś czasie leżenia na półce. Potem ucelowałem inną sztukę na allegro i postanowiłem zakupić bo za marne grosze był i w sumie na tym się skończyło. Leży na półce już od dobrych paru lat i ciągle nie mogę znaleźć dla niego miejsca.

 

Obecnie zbieram klamoty do kolejnej instalacji i tak się zastanawiam czy nie postawić na nim systemu. Nie chcę nie wiadomo czego , a jedynie umilacza w służbowych podróżach.

 

Kilka foto może po bebechach coś więcej zobaczycie i napiszecie :wink: 

 

post-1631-0-56136100-1393324101_thumb.jpg

post-1631-0-70722300-1393324128_thumb.jpg

post-1631-0-70632500-1393324155_thumb.jpg

post-1631-0-33971100-1393324185_thumb.jpg

post-1631-0-32089700-1393324213_thumb.jpg

post-1631-0-07290800-1393324240_thumb.jpg

post-1631-0-08270600-1393324268_thumb.jpg

post-1631-0-24677500-1393324296_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy mi się literki nie pomieszały.. Ale wydaje mi się ze ta firma robiła sprzęt na licencji samego Kenwood-a.. Bynajmniej kiedyś miałem jakieś wzmacniacze albo korektory domowe tej właśnie firmy.. Wygląda na nielekko zaniedbany.. Ze względu na wiatrak typowy mały grający samochodowy odkurzacz z nabitą duża ilością roboczogodzin.. Jak moje 2 szt blaupunkt BSX 240..:D Odkurzacz/kompresor, pędzel trochę "plak-u" i będzie jak 100% fur z giełdy..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grajek leżał ze trzy lata na ostatniej półce warsztatu i troszkę się zaniedbał :looka: Jak miałem przeprowadzkę to pokazał mi się na oczy. Kosmetyka kosmetyką, ale ostatnio go podłączyłem i pokazał że ma chęci grać :) Czy długo zagra nie wiem, ale właśnie pytam bo może jest sens wysyłać go na spa i w jakiś tam sposób się odwdzięczy :rolleyes:

 

Kiedyś szukając info na jego temat znalazłem info że sporo dobrych sprzętów wyszło z tej manufaktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie za uwarzyłem ze te wzmacniacze są w cenie jest na tablicy z uszkodzonym kanałem za 130zł i to nie wydaję się być efektem placebo..:D Dlatego mając trochę wolnego czasu. Podstawowe narzędzia i zdolności manualne no i cierpliwość, może warto było by samemu pobawić się w renowacje? Mycie PCB alkohol izopropylowy albo jakoś tak. wygodniejszy bo w sprayu z pędzelkiem kontakt PCC ale droższy. Do tego profilaktyczna wymiana wszystkich pojemności.. Za wiele ich ten model raczej nie ma.. Najważniejsze przetwornica pierwotna i wtórna strona.. Można też wymyć potencjometry i przełączniki np. kontaktem PR ale jako działanie uboczne wypłukuje smar oporowy z potencjometrów i lipnie się lekko kręcą.. No i nowy sylikon pod elementy grzejne..:D  Po udanym zabiegu 101% satysfakcji albo nowy nie mobilny otwieracz do piwa..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz takie zdolności to chętnie się ich od Ciebie nauczę, a w sumie niedaleko mamy do siebie :wink:  Ja niestety może mam , ale jeszcze o tym nie wiem talentu do grzebania i troszkę tak co piszesz odbieram jako chiński język :rotfl:  Zawsze jak coś otwierałem żeby zobaczyć co się zepsuło raczej nigdy nie wracało do stanu pierwotnego, ale z wiekiem nabywam ogłady i może coś z tego będzie :rotfl:  Generalnie teraz na ul. Prądzyńskiego znalazłem warsztacik i coś tam mi ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Świdnicy jest jeszcze kilku magików od różnych sprzętów mimo tego ze serwis RTV jest coraz mniej opłacalny jak i możliwy.. Mieszkałem na tej ulicy nawet.. Ja w zasadzie doświadczenie i wiedzę ciągle kolekcjonuje podobnie. Mam już nawet prawie wyrobioną zasadę ze nie zepsutego nie naprawiam.. :D Mimo prawie 10 lat w zawodzie teraz niestety z dłuższą przerwą.. Jednak w dziedzinie audio zawsze widziałem coś interesującego.. Oprócz rozgrzebanego VBD2 na którym chwilowo poległem..

 

Ps. Przepraszam za zaniżanie poziomu forum błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi ale wykształcenie niepełne podstawowe i język angielski daje się we znaki.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...