Skocz do zawartości

kruger matz km300T1 obudowa ? proszę o pomoc


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dostałem zlecenie na wykonanie subwoofera pod ten głośnik.. niestety z tego co szukam , ten " świetny " producent nie ma podanych nawet zalecanych skrzyń  ,jeśli chodzi o litraż... robił ktoś już jakąś skrzynie pod ten głośnik ?  skoro to 30stka , to chyba będzie dobrym rozwiązaniem dać 40-50 litrów w BR co ? w closed bedzie ciszej a gosciu chce by glosnik robil hałasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak właśnie myślałem , zrobie 50 litrów i BR dam średnicy 7,6 cm w środku , mam akurat taki na stanie z obudowy po pioneerach.. niestety ale firmy peiying czy jakis kruger to niestety dziadostwo , nawet nie podadzą rozmiarów skrzyń zalecanych pod podany głośnik.. domyślam się że nawet oni sami nie wiedzą jak ten głośnik gra i czy wgl to gra w skrzyni , to ma wygladać i się sprzedać.. ;/ masakra , bo za 250 zł ( w przypadku tego głośnika ) można by kupić inny bardziej markowy sprzęt no ale trudno.. jak już glosnik jest to nic nie zrobie :) Ma to napierdzielać jakiejś dziewczynie w aucie więc wymagań do miękkiego basu czy jakości na pewno nie bedzie , to ma grac i buczeć , dla wiekszosci to jest wlasnie bas z gownianych glosnikow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie o rozmiarze wewnętrznym.. czemu ma gwizdac ?:) miałem przed tem 2 pioneery 400 rmsu w skrzyniach dzielonych wlasnie  z takim portem ( tak jak zaleca producent czyli srednica wewnetrzna 7,6 cm oczywiscie dlugosc dostosuje do strojenia lub na sluch w wypadku KRUGERA :) ale srednica portu uwazam tym bardziej do takiego glosnika bedzie odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...