Skocz do zawartości

Stare DLSy R6 - słuchał ktoś?


xq92x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważasz, ze nakamichi nie ma racji?

Odnośnie czego nie ma racji?

 

Daj spokój, gość ponad dwie doby zbierał się w sobie aby takie coś napisać :wink2:

Tak dokładnie, idioci nie potrafiący "czytać za zrozumieniem" już tak mają, że też długo myślą :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi sie, ze zostało wszystko wyjaśnione

 

A opinie o tym wooferze bez spełnienia POSTAWOWYCH wymogów sa równe zeru

Nie wiem co masz na myśli pisząć, że wszystko zostało wyjaśnione. Autor tematu nie dostał odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie. Chodzi przecież o brzmienie głośnika R6, a nie tego jak ten głośnik gra zestrojony w systemie.

Przykładowo, ja ostatnio zrezygnowałem z woofera "A", nie dlatego że uważam go za słaby przetwornik, tylko dlatego, że bez względu na to jak był cięty i ustawiany, wykazywał pewne charakterystyczne cechy brzmienia, a raczej brak pewnej cechy, którą posiada aktualnie stosowany przetwornik "B".

Ktoś stwierdził, że głośnik ten może prawidłowo zabrzmieć tylko na oryginalnej zwrotnicy. :zalamany: Czyżby nikt z wypowiadających się nie słuchał tego głośnika na oryginalnej zwrotnicy, ewentualnie zwrotnicy zbliżonej do oryginału?

 

Miałeś zamiar coś konkretnego wyrazić? bo nie jestem jasnowidzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś zamiar coś konkretnego wyrazić? bo nie jestem jasnowidzem.

Nie podejmuję się ustosunkować do pustych cytatów , zresztą jakoś dziwnie ( może tylko dla mnie ) wygląda polemika z gościem , który  nie potrafi odnieść się do istoty nawet gdy wyłyska się ja w cytatach .

 

 

 

nakamichi, dnia 20 Lut 2014 - 23:57, napisał:

 

 

 

Miałeś zamiar coś konkretnego wyrazić? bo nie jestem jasnowidzem.

 

 

Możesz gdzieś wskazać źródła tego wpisu , tylko tak konkretnie od A do Z , bo chyba dość już tej żałosnej twórczości  dla naiwnych. ..

 

 

Nie wiem co masz na myśli pisząć, że wszystko zostało wyjaśnione. Autor tematu nie dostał odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie. Chodzi przecież o brzmienie głośnika R6, a nie tego jak ten głośnik gra zestrojony w systemie.

 

A jak sobie ten głośnik podepnę do zamiast syrenki alarmowej to tez mogę swoje wrażenia przelewać przez klawiature , bo przecież to nie ma znaczenia jak go oplikuję i w jaki system . Dla mnie brzmi pięknie i wyraziście  :rotfl:  , zawsze :hyhy: , powaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzzzzzz. Bez napinki bo to szkodzi zdrowiu.

Nie wiem tylko po co te wycieczki kierowane ad personam. Ja nikogo nie obraziłem. W rozmowie nie stwierdzam o nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, o myśleniu dwie doby żeby napisać "takie coś", czy żałosnej twórczości itp. itd. No ale to już kwestia kultury, co pozostawiam ocenie innych. Ty na podstawie jednego mojego wpisu, już wiesz wszystko na temat moje osoby, możesz mnie oceniać, możesz oceniać moją wiedzę itd.

Natomiast co do wątku to może faktycznie w swojej dociekliwości byłem dość upierdliwy, ale było troche prowokacyjne z mojej strony, bo  dobrze znam ten głośnik, myślę podobnie jak ty.

Powiedz, że nie raz podpinałeś ten głośnik i nie tylko do syrenki alarmowej, ale do całkiem ciekawych systemów i możesz się na jego temat wypowiedzieć. A jeżeli tak nie jest to po co wszystkie twoje wpisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...