Skocz do zawartości

py-pa300f4 x2 kto ma w skrzyni closed ? ile litrów?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo z obliczeń różnie wychodzi. A praktyka swoją drogą. Jeśli ktoś miał styczność z takim głośnikiem w zamknietej to proszę o informację ile litrów miała skrzynka i jak to grało. Jak to mówią z g... bata nie ukręcisz, ale moze coś z tego wycisnę. Na początek powinno wystarczyć, jedynie punktualnosci mi brakuje w tym subie a myślę że zamknieta skrzynka poradzi. Skrzynia dzielona w środku czy lepiej wspólna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo z obliczeń różnie wychodzi. A praktyka swoją drogą. Jeśli ktoś miał styczność z takim głośnikiem w zamknietej to proszę o informację ile litrów miała skrzynka i jak to grało. Jak to mówią z g... bata nie ukręcisz, ale moze coś z tego wycisnę. Na początek powinno wystarczyć, jedynie punktualnosci mi brakuje w tym subie a myślę że zamknieta skrzynka poradzi. Skrzynia dzielona w środku czy lepiej wspólna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam w samochodzie Bose i fabryczny wzmacniacz, który daje sygnał na wszystkie głośniki, to można wyciągnąć sygnał o niskim napięciu z przed tego fabrycznego wzmacniacza. Dobrze kombinuję? Chyba ktoś się orientuje jak to wygląda w fabrycznych zestawem z wzmacniaczem??


Co chłopaki powiecie na to że na końcówkach rca mam 0.02v ??  Po co mi konwerter??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty zmierzyłeś te napięcie :?:

Normalnie miernikiem. Wyjąłem rca ze wzmacniacza i przyłożyłem miernik do obwódki i do bolca. Poprawka, przestawiłem miernik na acv 200. Przy niezbyt głośnej muzyce wahało się od 0.1v do 0.5v . Słaby ze mnie elektryk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wzmacniacz, x lat temu, podłączyłem tak samo i uwaliłem wejścia rca więc nie polecam. Najłatwiej i najbezpieczniej będzie jak wstawisz ten konwerter a wtedy zobaczymy co dalej. Ten wzmacniacz co prawda dysponuje mocą ale kontroli mu brakuje a do tego masz dwie dwunastki nie najwyższych lotów w br więc mimo wszystko, myślę że precyzyjnego grania i tak się na tym zestawie nie uraczy. Pytanie jeszcze czy piec aby na pewno dostaje wystarczającą ilość prądu (aku, przewody itp)? Co do skrzyni to do głośników z serii Peiying'a - Alien, potrzeba około 35 litrów netto w klozecie więc myślę że i tu powinno wystarczyć. Komory oddzielne.

Zmień upodobania muzyczne na tłuste, czarne nuty i problem zniknie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku 72ah nowy, przewód 35 mm2 spawalniczy. To tak ze strony prądu.
Jeszcze mam jeden problem odbiegający od tematu nieco.. Przy mocniejszym basie płyty w zmieniarce mi przeskakują. :P zamówiłem sobie cyfrową zmieniarke. Zobaczę ile warte te cuda.
Jeszcze mam pytanie. Jak na waszych subach gra nutka "tsunami" dvbbs & borgeous?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...