Skocz do zawartości

Jaki fotel biurowy do pracy?


tony_tr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chce sobie zaaranżować miejsce do pracy w domu. Wybrałem już sobie biurko, oczywiście sam blat na stelażu bez żadnych szuflad i innego typu udziwnień. Aktualnie największym problemem jest dla mnie wybór odpowiedniego fotela. Chciałem na to przeznaczyć 500zł ale jak się rozglądam po internecie to trzeba wydać chyba z 800zł...

Zależy mi oczywiście na krześle materiałowym/siatka z zagłówkiem oraz innymi różnego typu regulacjami. Skóra i eko skóra definitywnie odpadają. Oczywiście ma być to krzesło ergonomiczne i fajnie byłoby też oprzeć na czymś głowę.

 

Może ktoś przerabiał podobny temat? Ja już mam dość i zgłupiałem od tego wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołek w internecie wybierać? Może czas wybrać się do okolicznych sklepów meblowych tudzież firm dostarczających meble do biur i tam na własnej skórze przekonać się do wygody lub nie kilku modeli foteli.  Oczywiście zakupu potem możesz dokonać w sieci jak sklep nie da dobrej ceny na swój mebel (model będziesz znał)   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Przerabiałem temat ostatnio tyle ze nie na krześle biurowymi a na stołku barowym do garażu :hyhy: niektóre były ładne funkcjonalne ale strasznie niewygodne. W JYSK-u jak na jednym usiadłem tak się zakochałem. Rewelacyjnie podpasował. Wygodny wysoki i z dobrym podparciem pod plecy bo na tym mi najbardziej zależało.

 

Wniosek z tego taki że kazdy ma inna d.. Znaczy tyłek :) i dla jednego cos bardzo wygodne dla drugiego może być nie do przyjęcia :)

 

Pochodz po sklepach i próbuj --- któryś ci napewno podpasuje. Wygoda przy tym jest najważniejsza - przez internet nie dasz rady tego sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stołek był akurat droższy o ok 50pln jak w innych sklepach ale i tak po niego wróciłem :) bo jako jedyny był wygodny aż się nie chciało z niego zsiadać. Reszta mimo ze tańsza niestety nie nadawała się do długiego siedzenia. Po 2 minutach tyłek bolał. Na tym co kupiłem możesz siedzieć pól dnia i jest miodzio. I ma rewelacyjne podparciem pleców. :) z tym że to stołek barowy ale jest wygodniejszy niż ostatni mój fotel biurowy :) a to już jest komplement dla krzesła barowego ---- do warsztatu w szczególności :)

 

Ale już wiem że nigdy nie kupie nic z "siedzonek" bez przymiarki do własnego tyłka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...