Skocz do zawartości

Mocarne :) 4 kanaly na mono D klasy ~1 kW przy 2 Ohm


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, zero cisnienia i pospiechu z mojej strony :) ale rozwazam zamiane jednego z moich mocarnych czterokanalowek na mono klasy D z moca okolo 1 kW w 2 Ohm, uczciwej jakosci. Moje wzmacniacze to: -Phase Evolution Opus 150.4 - dane do pomiarow na amp-performance, 170 wat na kanal, ponad 500 Wat przy obciazeniu 2 mostkami, wg. manuala stabilny w mostkach w 2 Ohm :) jest miejsce na wentylatorek i wzmacniacz oddaje bezpiecznie 525 Wat przy 2 Ohm. Piec klasa, super naturalny, nic od siebie nie podbarwia, moc jest kontrolowana, posiada filtry subsoniczne na kazdy mostek, swietnie ustawia scene, separuje na niej pozycje - polecam do instalacji SQ, wystarczy na bardzo mocny system i bardzo wysokiej jakosci. Najlepsze 4 kanaly SQ jakie mialem :) Kawal radiatora, ponad 8.5 kg wagi i 53 cm dlugosci, ale poreczny, plaski, takze latwy w aplikacji.

 

Lub

 

-Precision Power DCX 1000.4 - to jest maszyna dla ludzi lubiacych frajde w muzyce i graniu w aucie :) Piec ma bardzo zywa gore, co ja akurat uwielbiam :) a na dole... Woofery dostaly takiego kopa i kika, ze ojej :D Mega dynamiczne granie, wyglada super, mam komplet z instrukcja, pudlem, styropianami, oczywiscie oslony boczne, mpc podawana przez producenta przy 12.5 V to 4x125 Wat przy 4 Ohm, 4x250 Wat przy 2 Ohm, 2x500 Wat RMS przy 4 Ohm w mostkach. Kawal efektownego bydlaka - 12.2 kg wagi i 73 cm dlugosci :)

 

Zamienie obojetnie ktory z nich, bo kazdy z nich jest kapitalny i ktory nie zostanie, bedzie mi sprawial radosc, a i zamieniajacy, ktorego nie wybierze, to nie bedzie zawiedziony.

 

Wszelkie propozycje prosze smialo kierowac na PW :D Wzmacniacze sa w bdb stanie wizualnym i w oryginale w srodku, zadne ogryzki. Jak pisalem, mi sie nie spieszy :) mozliwa rowniez sprzedaz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...