Skocz do zawartości

Aukcja Rainbow w165 slx


pretor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nie bylo Kup teraz jak weszlem na aukcje,po drugie 

 

sprawdź cenę nowych, po za tym nikt Ci nie powie ile masz dać, kwestia gustu, sam sobie odpowiedz ile chciałbyś wydać :)

nie oczekuje ze mi ktos powie ile mam dac,tylko ile mozna dac Max za nie zeby bylo dobrze,rozumiem  karuzel506 ze jak idziesz do sklepu to dajesz 2 zlote i mowisz ze chcesz whisky bo wiecej za nia nie dasz???,moze ktos kupowal takie wooferki i moze doradzic,ale widze ze rojass konkretnie umie odpowiedziec,ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zyli jak zwykle zamiast sobie kliknąć niska kwotę to "może" uda się kupić taniej a później trzeba dużo więcej zapłacić :D

Albo licytuje ktoś dla beki, a nóż uda się wyrwać coś za grosze..

To zwyczajne wooferki, 100 dać i niech cieszą ucho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci jeden napisze ze zapłacił 200, a inny 300 to Ty wydasz 250??  popatrz w archiwum allegro i coś znajdziesz, po ile kończyły się aukcje

nic nie ma w archiwum albo nie umie szukac,wtedy wydam 249 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie bylo Kup teraz jak weszlem na aukcje,po drugie 

 

nie oczekuje ze mi ktos powie ile mam dac,tylko ile mozna dac Max za nie zeby bylo dobrze,rozumiem  karuzel506 ze jak idziesz do sklepu to dajesz 2 zlote i mowisz ze chcesz whisky bo wiecej za nia nie dasz???,moze ktos kupowal takie wooferki i moze doradzic,ale widze ze rojass konkretnie umie odpowiedziec,ale dzieki

 

Po pierwsze  - wszedłem :P

Po drugie - to Ty powinieneś wiedzieć ile chcesz za to dać, skoro jesteś tym zainteresowany, dodatkowo przejrzeć net ile to jest warte ... dla chcącego nic trudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze  - wszedłem :P

Po drugie - to Ty powinieneś wiedzieć ile chcesz za to dać, skoro jesteś tym zainteresowany, dodatkowo przejrzeć net ile to jest warte ... dla chcącego nic trudnego :)

bla bla bla nie wiem po kiego ty wchodzisz na to forum przeciez masz google i nic Ci wiecej nie potrzeba,jakbym znalazl to co mnie interesuje w necie to bym tu nie pytal.

 

 

Po pierwsze  - wszedłem

 

skoro tak sie czepiasz to nie zapomnij ze zdanie konczy sie kropką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest Twoje pytanie, bo postów masz co nieco, także Twoja świadomość też już jest w pewien sposób ukształtowana. Ja bym dał jak najmniej, nawet jeśli bym chciał je nabyć.

dziwne to zawsze sa odpowiedzi starych userów,dlatego pytalem ile max,ale oczywiscie nie mozna normalnie odpowiedziec tylko trzeba sie wymadrzac,rowniez chce dac jak najmniej bo wiadomo nie kupuje czlowiek czegos co zna i chce mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co napalać na te Rainbowy .......przeciętny głośnik ,żadna rewelacja . Max cena z wysyłką to 100zł -takie środki można przeznaczyć na zakup......tyle w temacie.

dziekuje rowniez bardzo.mozna temat zamknac,usunac kto tam co woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla nie wiem po kiego ty wchodzisz na to forum przeciez masz google i nic Ci wiecej nie potrzeba,jakbym znalazl to co mnie interesuje w necie to bym tu nie pytal.

 

to coś słabo szukasz, ja znalazłem, ale za rękę nie mam zamiaru Cię prowadzić, skoro tak się mundrujesz i próbujesz kąsać :rotfl:

 

 

 

skoro tak sie czepiasz to nie zapomnij ze zdanie konczy sie kropką.

 

chociaż szacunek wymaga PL liter ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...