Skocz do zawartości

Alpine CDA-7998r


derek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mały problem. dziś wchodzę do auta, odpalam autko włączam radio i moja spostrzegawczość wychwyciła zmianę... otóż wyświetlacz nie świeci tak jasno jak świecił do tej pory. Jest jakby przytłumiony i przez to nieczytelny.
Grzebałem dziś przy klemie plusowej, ale żadnego zwarcia ani nic, poza tym radio było wyłączone.
Przelukałem na szybko instrukcje, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:
czy jest tam regulacja intensywności wyświetlacza?
Rano dam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140125_095507.jpg

20140125_095256.jpg

20140125_094814.jpg

dla przykładu filmik jak wyświetlało do tej pory



auto stoi w... ogrzewanym garażu...
Zmieniałem wczoraj klemy na audisona, bo fabrycznych nie mogłem skręcić i się ruszały i taki zonk

może reset pomoże, jak nie to będę musiał sprawdzić jeszcze połączenia, ale wszystko w aucie świeci normalnie z wyjątkiem radia, (słabiej).


tak jeszcze gwoli ścisłości, żeby zresetować radio przytrzymuje mały guziczek nad source'em z lewej?


czy przy wyłączonym, na panelu od dołu jak to opisane w instrukcji na totalnie wyłączonym radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek moze wilgoć, powiedziałbym, że mrozy, ale skoro stoi w ogrzewanym garażu?? Ktoś kiedys podpowiedział mi, że w przypadkach podobnych wsadzał felerne urządzenie na troche do rozgrzanego piekarnika ( ale to pewnie cos ok 50-70 stopni) na trochę i problemy znikały, ale nie wiem ile w tym prawdy czy to nie jakaskolejna legenda ludowa a nawet jeśli nie, to czy nie jest to tylko tuszowanie powaznego istniejącego problemu. Mi z kolei przy tych ostatnich pogodach sub nie trybi ( kanał b w mostku) chyba  coś w samym wzmaku :(, BTW znasz kogoś od takiej roboty w okolicy coby przejrzał wzmak, ktos godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...