Skocz do zawartości

Zmieniarka cyfrowa do Alpine 9833R


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem zmieniarkę cyfrową, ale działającą (wg. opisu) niestety tylko z serią 7XXX.

http://www.denken.com.pl/index.php?p634,alpine-ai-net-zmieniarka-dexo-mp3-z-wejsciem-usb-sd-do-odtwarzaczy=
W czym jest problem? Chciałbym znaleźć taką zmieniarkę do swojego 9833R pod Ai-Net. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz czasem opis  przedmiotu? Na współpracę z 9833 też bym nie liczył i przez to naprowadzałem na zapytanie do sprzedawcy , a nie na forum...

 

"Nie działa z odtwarzaczami:

1.CDA98XX (CDA9885 ,CDA9852RB,CDA-9812RB,CDA-9856R,CDA-9883R,CDA-9855R etc.);"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że musiałbym podjechać do sprzedawcy i zobaczyć. Napisałem na forum, bo myślałem, że ktoś będzie znał temat i wskaże coś działającego z 9833, albo ewentualnie powie "nie patrz co piszą, będzie Ci działać". :P

 

#Galaxy S2 via Tapatalk 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to 9833 nie odtwarza Mp3?

 

Odtwarza, tylko po co? :P A rzecz biorąc na poważnie, to kolega chce pewnie mieć możliwość podłączenia USB do tego radia, a fabrycznie nie ma takiej opcji. Fakt jest natomiast faktem, że do takiego celu (o ile nie potrzebujemy czasów i zwrotek, i chcemy wydać "niedużą" kwotę) to lepiej kupić po prostu radio z USB. Jeśli nie jest się upartym na alpine to zostaje p80rs, cz702/3 i coś z JVC od SH1000 zaczynając. Podejrzewam, że radio + ta cyfrowa zmieniarka będą w takiej samej kwocie jak zakup któregoś z ww.

 

Firma z tego co pamiętam, która robiła tego typu zmieniarki nazywała się DMC i z jej asortymentu chyba bym czegoś szukał. Jeśli przypomnę sobie coś jeszcze to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...