Skocz do zawartości

Pomoc w doborze wzmacniacza


domik89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem w rozliczeniu głośnik BM AXZ-W12 NUKE jak w temacie i chce go zamontować w swoim aucie lecz na wzmacniacz mam tylko do przeznaczenia 400zł plus minus oczywiście myślę o sprzęcie używanym co możecie mi doradzić za piec w takich małych pieniądzach dodam że nie będę latał z tym na zawody itp.
Druga sprawa mam do kupienia od kolegi wzmacniacz Crunch  drive v-2400 da rade to uciągnąć??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam jak parę drobnych dojdzie to dołożę a ten BM ma 2x 8Ohm bo z tego co sprawdziłem tak z tyłu pisze 
więc jeszcze znalazłem rodek r4100n z tego co czytałem a pewnie to nie prawda ma na mostku 2x250 


jeszcze jedno pytanie jaką skrzynkę zrobić lub można kupić do tego głośnika co polecacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się to pytam głośnik mam to po prostu chcę usłyszeć opinie kogoś kto się zna na tym i mi poradzi co najlepiej zrobić na moim miejscu na pewno już nie będę zmieniał tego sprzętu dłuższy czas ani nie chce mieć w aucie jakiś pękających szyb głośnik taki mam leżeć więc proszę innych żeby mi coś dobrali w moim zakresie cenowym. A co mi po tym że mam czytać jak skąd mam wiedzieć czy jakiś magnat który piszą że ma np 500rms jest gorszy od rodka co ma 350rms. Ile kucharek w internecie tyle potraw o! i każdy zachwala swoje wiec jak coś znajdę lub gdzieś przeczytam to pytam czy to dobre czy dać sobie spokój więc proszę mnie zrozumieć i doradzić a jeżeli ciebie karuzel506 uraziłem to sory ale na pewno jak pytasz się fachowcowi jaki kupić worek cementu to ci powie nazwę i dla czego taki a nie każe pójść i czytać na workach ile jest cementu w cemencie. 

A co do chinoli marketówek jak zadzwoniłem do sklepu z allegro co ma tak wszystko pięknie opisane, co by mi do 500zł  doradzili do tego głośnika to wszystko było typu pierdzing i inne z tego typu rodziny.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym usłyszeć opinie na temat tych pieców który by się najlepiej nadawał:
MAGNAT RX MONO
EYEBRID 1Y500
SIGNAT RAM 3
ORION COBALT 800.1
xetec g500mk2


Witam ponownie wybrałem wzmacniacz z dwóch powodów myślę że za 350zł się opłacało i chyba nic bym nie kupił za tą kasę do tego w okolicy jest to lanzar optidrive 1400 d waszym zdaniem opłacało się co sądzicie o tym zakupie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...