Skocz do zawartości

Zestaw do kolegi - średniej jakości granie =1500zł


WARIX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

proponuję taki zestaw z części używanych:

 

1.Wzmacniacz: u-dimension jr. 5-390 -500zł z forum (2x100+1x150W 4ohm)

2.Głośniki przód Hertz HV 165 (stara seria) licytacja ok 250-280zł

3.Sub: u-DIMENSION ELSC-10 wraz ze skrzynią 389zł lub używany RE Audio RE-10S4 275zł ze skrzynią (jak nowy) tylko tutaj już trzeba poszukać wzmak MOSTEK 200W+

4.Kable ~200zł

 

= ~ 1300zł a reszta kasy na montaż :wink:

 

PS:Nie chodzi mu o ciśnienie raczej o średniej jakości granie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to widział trochę inaczej:

 

Montaż:

300zł - zestaw mat z forumowego sklepu (na podstawowe wygłuszenie pary drzwi, zakładając "typowe" auto)

50zł - blacha do zaślepienia otworów (np. ze szrotu, można także użyć włókno + żywica)

30zł - dystanse

 

Kable:

ok.20zł/1m ofc spawalniczego 35mm2 (o ile taki przekrój byłby ewentualnie potrzebny), standardowo ok. 5m + 1m na masę (jeśli z bliska :wink: )

3zł/1m jakieś druty ofc 2x1,5mm2 tyle metrów ile potrzeba ale załóżmy, że 10 = 30zł

sygnałówki np. kicx ok. 60zł, jak jeszcze do suba to x2 = 120zł (chyba, że taniej 4ch wychodzi)

bezpiecznik z oprawką ok.30zł

oczka i termokurczki i cyna, niech będzie z 10zł

 

To już razem masz: ok. 700zł, ale będziesz mógł powiedzieć, że jest to zrobione (a raczej powinno być z tymi materiałami) dobrze.

 

Dopiero do tego dodaj sobie sprzęt, chociaż Ja osobiście polowałbym na 500.24 AYA (a tak dla spróbowania, bo u Jacka nie zdążyłem go zobaczyć :P ), w używce to ok.700zł i do tego np. jakiś ciekawy zestaw bez suba (2 kanały zostają na przyszłość i czekają, jakby miał się pojawić, lub można próbować sił w bi ampie).

 

P.S. Nic nie zagra tak jak dobry montaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego drzwi są już wygłuszone , dystanse mam

 

ja biorę 150zł za montaż okablowania, głośników itp itd wiec interesuje mnie tylko doradzenie w sprawie sprzętu

 

~1300zł do wydania

 

co do HERTZ HV 165 cały komplet wiem że wysoko tonowe za wysoko grają ale pomajsterkuję przy zwrotnicy ...

 

co do 500.24 AYA to koszt 1200zł i raczej nie znajdę używki za 600zł pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...