Skocz do zawartości

własny pomysł pomocy w wykonaniu


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki pomysł w zamontowaniu subuwfera chciał bym to zrobić bez zbędnego okablowania może bez przewodowe nawet wiadomo zasilanie kablem :P

mam oryginalne radio bez usb i tego typu rzeczy chciał bym wykorzystać  transmiter do tego który będzie słuzył jak nadajnik muzyki odrazu do radio które obsługuje głośniki i osobno do subwofera.

moja koncepcja polega na wykorzystaniu drugiego radia w bagażniku które będzie także odbierało te fele nadawane z transmitera i wysyłało do wzmacniacza a następnie do subwofera.

tylko zastanawiam się czy nie będzie różnicy typu że z jednego leci szybciej a w drugim jest opóźnienie?

jedyne kable które chce puścić do bagażnika to z zasilanie. reszta ma byc w bagażniku żebym łatwo poprostu mógł to zdemontowywać.

 

potrzebne rzeczy napewno to subwofer wzmacniacz transmiter i jeszcze jedno radio.

chyba że macie jakiś inny pomysł trzym można było by to drugie radio zastąpić aby sygnał odbierało

 

uprzedzam komentarze nie nieche wymieniać pierwszego radia ma być oryginalne.

i nie chce puszczać kabli przez całe auto.

 

z góry dzięki za jakiieś pomysły i propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zachodu jak to warte... A jak już puszczasz zasilanie to dlaczego nie możesz od razu puścić też innych kabli ?

Montowanie drugiego radia w bagaju po to aby odbierało sygnał z transmitera to dość dziwny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam taki pomysł i przy nim zostane bo jest mój

Zapewniam cie ze nikt stąd ci tego pomysłu nie ukradnie...mozesz być oto spokojny.

A tak na marginesie to...przy takim połączeniu to chyba nie unikniesz masy  rożnych zakłóceń juz nie mówiąc o jakosci dzwięku, katastrofa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie jakości ani wygody w użytkowaniu. Musisz podłączyć dwa plusy

jeden po stacyjce żeby nie biegać za każdym razem do bagażnika żeby włączyć radio ;p , (zakładam, że radio ma funkcję auto startu)

drugi podłączyć stały plus do podtrzymania pamięci radia, żeby za każdym razem nie ustawiać częstotliwości :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Plusy  -własny pomysł (-?)  

Minusy  -zakłócenia, jakość transmitowanego i kilkukrotnie  obrabianego sygnału, opóznienia, drugie radio,możliwości użytkowe i  niepotrzebne koszty urzadzeń. 

 

 Może w domowych aktywnych  kolumnach sygnał nadawany  falami  radiowymi  się sprawdza  tu może być problematyczne.

Zresztą w H.A transmisja  nie  przebiega po falach FM tylko 2,4 Ghz.

 

Nie przez auto - ? to pod autem ,obok ,podsufitką (he he )

Ogranicza Cię tylko wyobraznia i rygorystyczne względy bezpieczeństwa

.

PAMIĘTAJ BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM.

 

Jeżeli " pierwsze radio"  ma być org. to daj wzmak z wejsciem HI-INPUT i zasil sygnałem z tylnych głośników  lub jak pisano   hi-low   konwerterem.

 

Ale kombinuj do odważnych świat należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...