Skocz do zawartości

Czym wyslac paczke na Slowacje?


rob123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czym wysłać paczkę(wzmacniacz)  na Słowację? Paczka około 10 kg wagi, ubezpieczona? Ma być pewnie, bezpiecznie i w rozsądnej cenie? Którym kurierem za pośrednictwem sendit czy możne jakimś innym? Ewentualnie z której firmy przekazują najszybciej pieniądze jeżeli by była płatność za pobraniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baw sie w pobrania za granica, ubezpieczenie jest od szkody wizualnej, czyli dziura w membranie, a jak przesunięty magnes to szkoda mechaniczna,czyli nie masz szans na jaki kol wiek zwrot Kasi :)  ogólnie ubezp jest dla frajer :) i szkoda ubezpieczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić wysyłkę kurierem DPD poprzez furgonetka.pl. Paczka na Słowację do 31,5 kg kosztuje 65,09 zł, a i masz ubezpieczenie do 5000 zł w cenie. Ogólnie na furgonetce masz 4 przewoźników (GLS, Fedex, UPS i DPD), którzy oferują przesyłkę międzynarodową, ale DPD w tym przypadku wychodzi najtaniej. Żaden z przewoźników nie oferuje opcji pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłałem 2 tygodnie temu radio na słowację i poczta polska najtańsza

 

Potwierdzam, rowniez słałem do Estonii, Chin i Poczta-Polska najtaniej, nie wiem jak wychodzi przy cięższych rzeczach, ja wysyłalem do maks 3 kg więc wychodziło najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczta polska 62 zl

poczta polska zadeklarowana wartosc 122 zl

dpd wysylane za posrednictwem sendit 67,65zl ubezpieczenie do 5000zl

problem moze byc tylko  z     Dostawa do lokali prywatnych (tylko UPS) - usługa dodawana automatycznie do każdej przesyłki doręczanej do prywatnego domu lub siedziby firmy, która znajduje się w domu (nie jest otwarta publicznie i nie posiada ogólnie dostępnego wejścia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


problem moze byc tylko z Dostawa do lokali prywatnych (tylko UPS) - usługa dodawana automatycznie do każdej przesyłki doręczanej do prywatnego domu lub siedziby firmy, która znajduje się w domu (nie jest otwarta publicznie i nie posiada ogólnie dostępnego wejścia).

 

Nigdy nie miałem problemu z dostawą do lokali prywatnych, ale nigdy też nie korzystałem z kuriera UPS przy przesyłce zagranicznej. Głównie GLS (na Litwę i do Niemiec) i DPD (na Litwę). Najtańszy do większości krajów jest chyba DPD (niezależnie, z którego brokera się skorzysta) i ma najwyższe ubezpieczenie w cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...