Skocz do zawartości

poprawa nagłośnienia w passacie b5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jestem tutaj nowy więc liczę na wyrozumiałość ;)

Chciałbym w passacie B5FL poprawić nagłośnienie.

Radioodtwarzacz na razie zostawię ze starego samochodu KENWOOD KDC BT-92SD.

Wzmacniacz różnież na razie zostawię  JBL GTO 75.4 2x260W w mostku. Później myślałem zmienić na U-DIMENSION 2X370 z racji na poprawienie jakości.

Po przeczytaniu licznych postów wybór padł na nowy zestaw DLS R6A. Ciężko teraz go dostać i zastąpiony został modelem R6.2.

Czy słyszał ktoś może jaka różnica w jakości i czy ten nowy schodzi również nisko.

Czy może iść w kierunku używek i wybrać coś innego... tylko co i tutaj proszę o poradę.

Został mi jeszcze sub Hertza HS-300 z poprzedniego samochodu ale wolałbym już pozostać bez skrzynki w bagażniku.

Proszę o poradę w jakim iść kierunku...

z góry bardzo dziękuję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie ale niestety nie będe mógł. 2 maluszki w domku ( jeden 4 miesiące drugi 2 latka) - trzeba czasem z rodzinką pobyć i żonce pomóc ;)

Ale dzięki za info - kiedyś na pewno polecę.

 

pozdr. i czekam na jakąś pomoc.

nikt nie pomoże? ;(

Mam możliwość do dls r6a i oryginalnej zwrotnicy włożyć tweetery z zestawu SWANS D620 tylko nie wiem jak to się zgra.

A może iść w używany zestaw DLS IRIDIUM 6.2 + DLS UP1C

Proszę o pomoc.

Szukam zestaw odseparowany do 1000zł  

Grać to będzie bez skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucisz propozycje tutaj, omówi się. A i lektura forum pozwala poczytać o poszczególnych przetwornikach, tylko szukając czegoś korzystaj z google wpisując interesującą frazę z dopiskiem sca np " R6A SCA" , szukajka na forum jest dość... dziwna... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ...;) Dużo było ofert i wybrałem kilka najlepszych.

Więc proszę o pomoc w wybraniu końcowym bo nie chciałbym się rozczarować po zakupie.

Samochód będe odstawiał w jakieś miejsce aby dźwi wygłuszono i przeciągnięto kabelki pod tylny wzmak oraz jego podłączenie i ustawienie wszystkiego.

Z tego co pisałem do różnych firm to rozbieżnośc cenowa za taką usługe duża. Chyba również załążę temat o pomoc w montażu. Dojazd w okolicę opola, śląsk też wchodzi w grę.

Muzyka gównie POP. Chciałbym postawić na jakość brzmienia, detale oraz przestrzeń. Wielkie łubudubu nie wchodzi w grę - te czasy dla mnie minęły ;)

A więc na placu boju zostały:

- DLS R6A ze zmienionym tweeterem

- Dego SP 650

- Dego PO 650

- Seas Lotus l5002 ( nie słyszałem)

- Audio System HX 165 SQ

Na razie tyle tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...