Skocz do zawartości

problem z Alpine IVA-D106R


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem hehe, dlaczego coś się poprzestawiało, ale być może tutaj leży przyczyna, 701ka na bank ma przy ustawieniu opcji z ruxa możliwość wyboru systemu 2way+sub, lub 3way+sub. Jeśli z jakiegoś powodu przestawiła się na dwie drogi, średniak będzie milczał. Ustawiasz z poziomu stacji czy ruxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety nic poza tym nie podpowiem, nie miałem okazji używać 701 z poziomu stacji.  Może Pavliq Ci coś podpowie ma to samo chyba czyli 106 i 700kę.

Ale na 90% obstawiam tą przyczynę, skoro wcześniej śmigało a teraz nie. A ten przełącznik EQ na stacji przestawiony masz w 106? Gdzieś na obudowie są jeden albo dwa suwaki do ustawienia czy chodzi sama stacja czy pracuje z prockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 700 w ustawieniach w procu jest wybór głośników na on off itp tam pogrzebac trzeba albo zmień wtyki RCA na chwile zobacz czy średniak będzie wtedy grał tylko ciecia zmodyfikować. Stawiam na ustawienie na jednostce. Sprawdź wszystkie opcje w jednostce bo ja się tak koniowałem a optical out był na off... Ewentualnie mogę pogrzebać u siebie i zobaczyć jak ja mam ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie udało mi się bezpośrednio ustalić przyczyny, ale wziąłem wzmak do domu i tam sprawdziłem - wszystko jak należy , zresetowałem radio , wkręciłem wzmak i średniaki grają. 

 

teraz jeszcze żeby moduł BT zaczął współpracować to byłoby miło.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

 

 


teraz jeszcze żeby moduł BT zaczął współpracować to byłoby miło.,.

a czy udało Ci się rozwiązać ten problem? u mnie niestety nie mogę wejść w ustawienia KCE-400BT...i niby wyświetla się ikonka BT, telefon znajduje Alpine KCE-400BT...ale sparować się nie chce...

 

miał ktoś podobnie?

 

jak tam wejść w ustawienia BT z poziomu stacji? niby w instrukcji napisane żeby nacisnąć dłużej setup...ale jak tak robię to mi się tylko głośność o 6 obniża :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...