Skocz do zawartości

Alpine DVA9861, Hi-Vi S1 Coax


Vincent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule sprzedam Alpine DVA9861 w stanie bdb, żeby nie powiedzieć, że wzorowy. Wersja USA kupiona trochę ponad miesiąc temu od użytkownika Coobah. Radio w Ori kartonie z wiązką, ramka,kieszenią, kabelkiem audio, pilotem i etui na panel. Radio po otrzymaniu paczki, będąc szczerym było w lepszym stanie niż się spodziewałem :) Przyciski nie powycierane wszystko działa płynnie i klarownie. Współpracowała z prockiem 700 przez maks 2 tygodnie po czym znalazłem wersję EU w gorszym stanie wizualnym ale za śmieszne pieniądze i kolor podświetlenia totalnie nie pasuje do seata(czerwony a radio niebiesko zielony) z tego powodu nie będę jej kisił w domu a komuś może będzie dzielnie służyła. żeby nie podświetlenie to na pewno bym jej nie sprzedał.

 

głośniki typu Coax Hi-Vi S1 2-Way Ribbon Coaxial Mid-Tweeter w sumie nówki jedyne co to były odsłuchiwana przez Truca na testy więc nie pograły za długo. Zapakowane w Ori karton. Jedyny mankament to lekko przy rysowany stożek na środku z racji tego, że takie już otrzymałem ze sklepu a, że zakup był przez ocean i nie było czasu na zabawę z ich odsyłaniem to dałem sobie spokój. Ewentualnie mogę stożek wymienić(jest wykręcany) na inny w stanie igły bo mam 2 takie komplety z czego 1 jeździ w aucie.

Link do noty katalogowej:

 

http://www.swanspeaker.com/product/htm/view.asp?id=315

 

Ceny:

Alpine DVA9861 800zl +kurier

Hi-Vi S1 800zl+kurier

 

Ewentualnie rozważam wymianę z opcją dopłaty z obu stron na ciekawe woofery 165mm, Panel do DVA9861Ri, suba Rockford HX2 lub jakieś ciekawe mono pod subka :)

 

Fotki wyślę mailem dla zainteresowanych

Kontakt przez PW ewentualnie tel. 506 474 635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...