Skocz do zawartości

Alpine CDA-117 RI + procesor PXA-H100


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko jak w waszej ocenie podłączyć owy sprzęt tzn obecnie radioodtwarzacz poprzez procesor napędza dwa wzmacniacze Audio Art 200.2XE  który zasila poprzez zwrotnice głośniki Focal K2 Power 165krx2 (woofery w dzwiach a twittery w słupkach) oraz Emphasera dla subwoofera. Docelowo (na dniach) chcę podzielić przód na dwa wzmacniacze czyli AA 200.2XE na woofery oraz AA 120 XE na twittery i tu pytanie czy według Was zostawić procesor który w mojej ocenie obcina nieznacznie dolne pasmo czy pominąć i kable RCA podłączyć bezpośrednio do radioodtwarzacza a cięcia zrobić na wzmacniaczach. Dzięki czekam na rady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakieś rozwiązanie, a czy ktoś z Was przeglądając tematy CA spotkał się z taką opinią iż procek PXA-H100 obcina dolne pasmo idące na woofery w drzwiach ? . Druga sprawa jeżeli zostaniemy przy procku jak wg Was ustawić przełącznik X-over  http://www.alpine.de/fileadmin/user_upload/manuals/car_audio_manuals/PXA-H100/OM_PXA-H100_DE.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakieś rozwiązanie, a czy ktoś z Was przeglądając tematy CA spotkał się z taką opinią iż procek PXA-H100 obcina dolne pasmo idące na woofery w drzwiach ? . Druga sprawa jeżeli zostaniemy przy procku jak wg Was ustawić przełącznik X-over  http://www.alpine.de/fileadmin/user_upload/manuals/car_audio_manuals/PXA-H100/OM_PXA-H100_DE.PDF

U mnie nie miało tego miejsca, woofery smigaly calym pasmem jakie dostawały, 

Przełącznik ustaw tak jak potrzebujesz, albo aktywnie tw, wf i sub, lub pasywnie przod, tyl i sub. Różnice w ustawieniach masz napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backonik rozumiem że ustawienie x-over na 3way oznacza ustawienie na zwrotnicę aktywną dla zestawu dwudrożnego (twittery+woofery) + subwoofer czy tak ? Myślę że to najlepsze rozwiązanie dla mojego zestwawu CA

Tak, tylko wiedz że wtedy potrzeba Ci min 5 kanałów żeby napędzić wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...