Skocz do zawartości

Skradziono troche sprzetu


art_S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i jak tu słupki zrobione schować ?

 

 

Dlatego tak się wkur... na tego policjanta, spokojnie tłumaczyłem , dlaczego w ogóle mam te szyby z przodu zrobione (to mi odp, proszę pana, ja coś tam wiem o CA), ale ni huhu, dalej beton... Jaką ja miałem ochotę powiedzieć mu spierd.... szczawiu, jak darłem tą folię po ciemku i w mrozie... Nienawidzę tej mafii w czarnych mundurkach... Nigdy mi , ale to nigdy nie pomogli gdy coś się stało, ale do bzdur się dowalić albo w łapę wziąć to wiedzieli jak... Szmaciarze!

Skorumpowane mendy.

 

 

 

tak jak ja miałem na zawodach ;)

 

3 way też schowasz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czarne co noszą policjanci to mundury? Myślałem, że to robocze drelichy... :D Nie wiem kto im to szyje, ale musi mieć niezły ubaw.

A co z tego, że alarm rozbroją, jeśli on zdąży poinformować właściciela?

A poza tym nikt Wam nie broni pod wolny kanał w pilocie podłączyć paralizator w fotelu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gadka... Jeden mowi, zamontowac alarm nie standardowy, drugi go popiera (ja tez), po czym specjalisci od razu widza we wszystkim "negatyw". Chocby skaly sraly, to wiadomo, ze wszystko "zapierd....ą" - kiedys na manewrach Nato bodajze w Drawsku ukradli mobilny aluminiowy most 300-tonowy:) żołnierzom!!!!!:):):) fakt mozna wszystko ukrasc, ale lepiej w jakims stopniu zapobiegac niz nic nie robic;) nie popadajmy w paranoje. A co do szyb trucku... Szwagrowi z 10lat temu radio dzwigneli (bez panela sam tyl), okleil szyby i.... Tez ciule z Medalikowa (Cz-wa) kazali mu to zrywac. Oczywiscie w dupie mieli fakt wlamania po radio. Ale co tu daleko szukac, mojemu sasiadowi przed Wigilia weszli na posesje i w skrzynce od internetu, ktora byla na elewacji domu rozpieli wszystkie kable (pewnie amatorka i mysleli ze to od alarmu). Pojechal na komende chce to zglosic, a dyzurny mu mowi ze nie przyjmie zgloszenia, a ten pyta dlaczego? To ten dzban w mundurze mu mowi "przeciez nic sie nie stalo". Kolo dopiero dzwonil do znajomego z kryminalnej by ten wymusil na dyzurnym przyjecie zgloszenia i wykonanie jakiegokolwiek dzialania, to przyjechali sciagnac odciski palcow - dodam, ze ten sasiad jak sie budowal to byl w tym czasie jego dom okradziony (i 3 inne w okolicy) z elektronarzedzi i armatury lazienkowej, ale dla nich to jest malo istotne. Bezczelnosc, ordynarnosc i glupota policji ( nie calej bo znam kilku psów z olejem w glowie) po prostu rozbraja. Oni zamiast dzialac prewencyjnie i zapobiegac to przyjezdzaja dopiero jak jest "po ptokach". Krotko mowiac "temat rzeka".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oni zamiast dzialac prewencyjnie i zapobiegac to przyjezdzaja dopiero jak jest "po ptokach"

 

Mi halę obrobili na przeszło 20 tys zł z elektronarzędzi itp a dochodzeniówka mi farby śnieżka liczyła w pudle... Sprawców naturalnie nie wykryto... Ale do szyb na drodze się dowalić...

A jakże, bo delikwent przecież na patelni stoi i nie potrzeba się wysilać. Ale szukał palcem w d... Najpierw papiery od auta... gra... oc...gra... prawo jazdy... jak otworzył wachlarz uprawnień(B,B+E,C,C+E, ADR, ADR+Cysterny, UDT na UTB, UDT na HDS, Świadectwo kwalifikacji), to widać ,że faja zmiękła... to pan dmuchnie... zero... no to.... rozejrzał się... a szybę pan opuści... I w końcu trafił. Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


następnym razem nie opuszczaj, zawsze mogły Ci przełączniki przestać działać :wink: a to nie jest niezbędna rzecz dla działania auta.

 

Mam coś z mechanizmem po stronie kierowcy, otwiera się ale coś wadzi, więc mu powiedziałem ,że nie działa, to poszedł na stronę pasażera i poprosił Asię o opuszczenie... Musiał coś znaleźć ... Papiery ok, kierowca trzeżwy (Nowy rok), no to co by tu wymyślić... Aby kontrola nie poszła na marne... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze jak tylko weszły folie mam je na szybach, zawsze taka sama czyli quantum 15% z efektem lustra, kontroli kilka miałem, nigdy nie zrywałem folii, raz tylko chcieli mi za to zabrać dowód, chyba że je zerwę, w odpowiedzi dostali że mogą sobie zabrać bo ja i tak ich nie zerwę, za rogiem zrobię nowy przegląd bez żadnego kłopotu i zanim dojadą na komisariat, będę tam czekał z dokumentem badania co by papier odebrać.... potem powiedziałem i pokazałem dlaczego, jak zobaczyli kufer i przepływający zielony płyn, wymiękli i oddali papiery. Pomijam fakt powodu zatrzymania, 81/50 i upomnienie...

 

Tak więc wszystko zależy chyba od gadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


potem powiedziałem i pokazałem dlaczego, jak zobaczyli kufer i przepływający zielony płyn, wymiękli i oddali papiery.

 

Gdyby grało u mnie to bym pokazał, ale audi już zdekompletowana... Delikatnie.

A co do folii to miałem podobną Tomek, bardzo delikatną patrząc od środka 15% lustrzącą się... W zasadzie ze środka zero przyciemnienia, jedynie lustro na zewnątrz, trafiła mi się menda i tyle, na początku rozmawiałem na spokojnie i grzecznie, próbowałem jakoś przetłumaczyć ,że mam powód, słupki widział... Ale i tak swoje.

Dowodu nie mogłem zostawić, w pon święto u Nas, zanim by odesłali do Słubic (dupli mnie w trasie) to bym nie odzyskał. A wyjeżdzam w pon do Niemiec. Więc nie chciałem ryzykować jaj... Kląłem pod nosem i zdzierałem. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...