Skocz do zawartości

Skradziono troche sprzetu


art_S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem Panowie

 

Dzisiejszej nocy jakies g....je opendzlowaly mi auto

Nie dosc ze dwie szyby wy....ebali to poszla zawartosc bagaznika i srodka auta

 

Sledzice sporo aukcji na Alegroszu, wylapujecie okazje wiec moze rzuci sie Wam w oczy cos z tego:

- panel z CDA9885

- zmieniara CHA-S604 bez kabla

- cb President Johnny II ( 09411336 )

- woofery R6 w kartonach, jedna maskownica i zwrotka ori w duzym originalnym pudle po R6A zestaw new nie uzywany jeszcze

- dystanse z MDFu pod woferki toczone na zamowienie i pod wymiar ze skosem, glosnik mial byc skierowany lekko do gory

- wkretarka SKIL 12V w pudle z dwoma akusiami i ladowarka

- przetwornica ( konwerter) napiecia 12V/230V marki Tronic - taka z Lidla ;-) z dorobionym odcinkiem przewodu z wtyczka i gniazdem 230v

 

W sumie to nie pamietam co tam jeszcze bylo bo po zgloszeniu na Policje jezdzilem i szukalem szyb do viki , a potem do roboty

Aaaa w miedzy czasie jeszcze zagladnalem do pobliskich lombardow

 

 

Prosba taka, jak byscie cos, gdzies przykukali w sieci z powyzszych tajli to bylbym dzwieczny za jakiekolwiek info ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten ból kilkanaście lat temu wyciągneli mi 3/4 car audio z auta niestety nie liczyłbym na odzyskanie czegokolwiek ja też na psiarnie zgłaszałem ale wprost mi powiedzieli że mogę zapomnieć a ucelować to na aukcji bedzie trudno bo jak gnoje to pewnie puszczą za flaszkę albo za działkę przykre ale niestety prawdziwe chociaż będe miał na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szukam

Jutro najpierw wklejam szyby a potem Roverkiem śmigam na miasto po lombardach  :kwasny:

 

Kuźwa i zaś wszystko od nowa 

 

 

 

Dobrze że Xtant był jeszcze w doma a sub nie zamontowany 

No i skrzynka z narzędziami ( nie małej wartości ) trafiła wczoraj do domu bo zachciało mi się lutować LEDy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie, nie woziłem się za głośno po dzielni, mieście itp ;) 

 

 

Dziś przyszło pismo z Policaj o umorzeniu śledztwa ze względu na nie wykrycie sprawców 

 

Chyba była niska szkodliwość bo wartość skradzionych rzeczy to tylko 2200 zł 

 

 

No nic, cza szukać tajli od nowa 

 

 

Na razie do łask wróciło 7876 na serii GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla Was wszystkich, dam ją za darmo.

Róbcie zdjęcia sprzętu, nie mam na myśli w aucie, zdjęcia obudów z numerami seryjnymi i jeśli się da, zdjęcia środka. Zawsze można też znak charakterystyczny zrobić... Niewielki, ale charakterystyczny, taki co go omsknięty śrubokręt by nie zrobił :D

Alarmy samochodowe z powiadamianiem w pilocie lub na GSM też nie są głupie. Mając sprzęt za ileś tysięcy pod blokiem czasami warto być informowanym, że samochód został otwarty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś przechodzień zadzwonił, ze stoi samochód z wybita szyba.

Przyjechali, zabezpieczyli i zadzwonili do niego gdzie samochód zostawił.

A on lekko zdziwiony, ze pod domem (podał adres) i poprosili żeby zszedł na dół.

Spisali na miejscu protokół.

Nie musiał nawet na komendę jeździć

 

Bezpieczna to by była jakby nic sie nie stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co do tych fotek to po wlamaniu poszedlem do mojej piwnicy i faktycznie porobilem zdjecia sprzetu ktory tam trzymam jeszcze

Nie tylko audio ale wszystkiego co tam trzymam, tak co by wiedziec na wszelki wypadek ;-)

 

 

Nr- y seryjne z CB zanioslem na Policje, ale raczej nie spodziewam sie juz powrotu tego radia

 

Kiedys juz raz mi zajumali cale auto

Co prawda byl to stary poczciwy kaszlak ale strata na owe czasy tez jakas byla - no i sentyment ;-)

O dziwo sprawcow wtedy ujeto i malo tego nawet splacili mi tego maluszka w ratach .............. po ich wyczynach nie nadawal sie juz do dalszej jazdy

 

No ale tym razem sie nie spodzewam takiego giftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarmy samochodowe z powiadamianiem w pilocie lub na GSM też nie są głupie. Mając sprzęt za ileś tysięcy pod blokiem czasami warto być informowanym, że samochód został otwarty :D

 

Potwierdzam. Mam i chwalę. Nie raz już się zdziwił jakiś pan, kiedy wychodząc z auta uderzył w babcię a po chwili ja się zjawiałem. Co prawda typowy falstart, ale lepiej raz za dużo niż o jeden za mało... :)

 

ps. W nowy rok trafiłem na jeb... społeczniaka policjanta... Szlag by go! Kontrola drogowa, papiery, uprawnienia, oc, stan trzeżwości... nie ma się do czego przyczepić... I nagle... Może pan opuścić szybę?? Był wieczór. No i się zaczęło... Zrywa pan przy Nas, czy zabieramy dowód, na nic tłumaczenie ,że to tylko 15% ściemnienie a efekt lustrzany by nie było widać wnętrza auta, że sprzęt itd... Musiałem zrywać z szyby bocznej folię.

A jak go spytałem dlaczego kiedy mnie parę razy ktoś obrobił nigdy nikogo nie wykryli, ale za to do takich bzdur się czepiają usłyszałem odp... "Pan ma swoją pracę , ja swoją". :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą...

 

Sprzęt za kilka tys, a auto pod chmurką  :szok:

 

Wiem, wiem, nie każdy ma możliwość garażowania.

 

Ale litości- wcześniej, czy później, pójdzie cynk po dzielni, że w tym i tym aucie, jest kasiasty sprzęt. Wystarczy, że jakiś typ przypilnuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale litości- wcześniej, czy później, pójdzie cynk po dzielni, że w tym i tym aucie, jest kasiasty sprzęt. Wystarczy, że jakiś typ przypilnuje...

 

No i jak niby się dobierze skoro auto jak np w mojej wersji alarmu ma czujnik mikrofalowy, podejdziesz raz, to zawyje prealarmem ,że masz... spierd... podejdziesz drugi to już wyje, a ja o tym wiem bo pilot także szaleje... :wink:

 

ps. Oczywiście pod warunkiem ,że auto stoi pod blokiem, a nie gdzieś pozostawione same sobie , bo tam to już może sobie wyć a i tak obrobią, przy społecznej znieczulicy, bo nikt kompletnie nie reaguje na wyjący alarm w dzisiejszych czasach i przechodzi obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od tego w jakiej dzielnicy sie mieszka

 

Jak nie z twojej, to przyjdą z innej. Kiedyś na jakiejś imprezie kolega "elektronik" stwierdził, żeby załadować do sprzętu jakieś ładunki wybuchowe i czujnik oddalenia od pojazdu. Powyżej kilometra powinno się mocno odznaczyć na złodzieju :P do tego wpadł jeszcze pomysł instalowania syreny powyżej progu bólu, mikrofal w boczkach smażących przeciwnika, elektrycznego fotela i inne "ciekawe" pomysły, z gazem paraliżującym włącznie w razie nie rozbrojenia alarmu. Tylko kto by wsiadł do takiego auta, jakby przypadkiem coś z centralką alarmu się popsuło :wink:

 

P.S. Coś z tych rzeczy w którejś części Robocop'a można było wypatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najważniejsze to nie chwalić sie, nie pokazywać co sie ma i noe rzucać sie w oczy.

 

Oczywiście, że tak, ale to nie taka prosta sprawa jeśli nie możesz mieć "zaciemnionych" szyb. Pomijając już fakt ozdabiania auta naklejkami, złodziejowi wystarczy podjechać na spot czy inną imprezę (chociaż zawsze można sobie założyć jakąś spotową rejestrację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...