Skocz do zawartości

Auto miejskie do 13k PLN


Marine_4000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam hyundai i10, za max 15k kupisz fajny egzemplarz.

Bardzo ładne autko zarówno dla k jak i m.

Małe spalanie i przyciągające oko wzrok autko, a przede wszystkim nowe.

 

http://img01-otomoto.sogastatic.pl/400x300/C32006778_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hyundai i10, za max 15k kupisz fajny egzemplarz.

Bardzo ładne autko zarówno dla k jak i m.

Małe spalanie i przyciągające oko wzrok autko, a przede wszystkim nowe.

 

ee tam fajniejsza Cytrynka DS3 ;)

Może niech właściciel doprecyzuje, ale według mnie 1.5T miało 150KM.

 

z tego co wiem to Yaris o oznaczeniu TS był w wersji i 105 KM i 150 KM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra g coupe , 1,8 , jak na takie duze autko to ma spalanie śmieszne . Te nowsze z silnikami 1.8 140 k powinny miec podobnie kolega miał vectre to tez mało paliła .

Takie cos znalazłem http://www.ultimatespecs.com/car-specs/Toyota/5406/Toyota-Yaris-I-15-16v-VVT-i-T-Sport.html

 innej wersji nie widze 


 

 


( głównie rano i popołudniu ok 10 km, silnik nie dogrzany )

To wszystko ci przepali , jak jeszcze bedziesz deptał to chyba rekordy spalania poprawisz :)

Ja jeżdze mniej bo mam ok 2km w jedna i 2 z powrotem , a jezdze dla zasady zeby nie stało i jak ustawie komputer to pokaze mi kole 8l na takiej trasie ale w dieselku , w oplu tez nie sadze zeby było wiecej jak ja jezdziłem nim to kole 10 gazu ale zawsze był butowany to jest zuzycie jego max , na jeżdzie wkoło komina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ta Asterka ma niski współczynnik Cx, także on też robi swoje.

Doby silnik do gazu ( Z18XE - Hydropopychacze ) w nowszym 140 konnym regulacja luzu już na sztywno ...( = czytaj drożej )

 

a  Ile po mieście Pali ( cykl dom-praca-dom ) ??


http://www.toyotaclub.hg.pl/2003-yaris_turbo.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a  Ile po mieście Pali ( cykl dom-praca-dom ) ??

8l gazu ale do pracy jest ok 35 km jazda do 120 , szukam  nowszej wersji i tez z tym silnikiem nie do zajechania ma najechane  270k u mnie jakies 110k  i mniej wkładam niz w audi 

 

 

Pany, to jest wersja 106 KM, w turbo bym się nie pchał, bo są rzadki i zazwyczaj w bardzo ryzykownym stanie.

Pojezdzij ekonomicznie ciekawe ile spali 

 

 

Doby silnik do gazu ( Z18XE - Hydropopychacze )

Taki mam , na gazie jakies 130k jak nie wiecej , butla sie juz konczy ważność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeśli autko ma słuzyc do miasta stricte, w tym krótkie odcinki, często na niedogrzanym silniku, lepiej odpuścic jednostki uturbione:) zwłąszcza jeśli mówimy o zakupie uzywanego auta badx co badx o nieznanej przeszłości. Lepiej kupic mały litraz benzynowy i smigac bez żadnego podtlenku :) Do wyboru do koloru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaris to super auto, bezawaryjne, mialem 1.0, 1.3 a marzylem wtedy o ts;)

Ts ma 106 km, była tez wersja turbo 150 km a na niektóre rynki np Szwajcaria byly wersje 177 km, dokładnie nie pamiętem, ale napewno 170 coś... Przy tak niskiem masie robilo to ostry przeciąg...

Druga generacja juz nie byla taka fajna jak ta pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas jaest taki jak w "cywilnym" Yarisie, tylko wydech końcowy ma większą średnicę. Dźwięk jest ciekawy. Co do zawieszenia, to amortyzoatory zostaną sztywniejsze, ale planuję sprzedać te twarde sprężyny od TS-a i kupić takie od wersji 1.3 - powinno się poprawić, a właściwości jezdne nie powinny mocno ucierpieć. Podsumowująć auto dzięki przesuwanej kanapie jest dość przestronne, a kiedy potrzeba można również coś przewieźć ;) Dużo schowków, niezłe wyposażenie (Brakuje kontroli trakcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miasta yaris jest ok, na trasy zdecydowanie gorzej.

Co jakiś czas jeżdżę yari do Wrocławia (czyli mam jakieś 110-120km). Jeszcze jak nie ma wiatru, to jest znośnie, ale gdy wieje (jak wczoraj chociażby)... miota nim jak szatan. A właśnie wczoraj miałem tą nieprzyjemność jechać do Wro.
Mało pali - fakt.
Akurat ta, którą jeżdżę, to ma jakiś problem... nie wiem czy sprzęgło, czy gdzieś tam z gazem coś (w sensie z pedałem) - ale bardzo źle się nią rusza. I jest bardzo mułowata na w dolnym zakresie obrotów - taka turbodziura bez turbo. To jednak kwestia auta, uczyłem się na takich jeździć i tam tego problemu nie było.

 

Jeżdżę tą z silnikiem 1.0 - vmax jaki widziałem na liczniku to 173km/h

Mimo wszystko od 120-130 jest już nieprzyjemnie głośno w środku. A 140-150 to już brak komfortu i mogę ją porównać do mojego punta.

Z przyspieszaniem to cudów nie ma, ale wiadomo - 1.0 to nie silnik na trasy.

Mimo wszystko jak na mieszczucha to jest ok, i faktycznie - Ciotka ma ją kilka lat już, a jeszcze nic przy niej nie było konkretnego robione. Właściwie to tylko wymiana płynów ustrojowych i filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź pod uwagę, że yaris 1.0 drugiej generacji ma tylko 3 cylindry więc padaka....

 

A ja kurde cały czas o pierwszej generacji... :P

Nie myślałem, że w tych pieniądzach, da się kupić drugą.

 

Także sorry, mój post był o pierwszej yari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się głębiej zawieszeniu przy okazji przeglądu bo auto było podniesione i nie jest to ori 1.5...

U mnie siedzi komplecik sprężyn progresywnych Sparco :wink: I  wyjaśniło się czemu auto jest takie sztywne.

Cóż sprzeda sie i wrzuci ori od 1.5 i będzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...