Skocz do zawartości

Białe zło


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No a My od polnocy oddalilismy sie od plocka dopiero na 150km. Stalismy 6godzin niedaleko Marka po 6 godzinach stania postanowilismy to ominac. Po 15 min zawrotka bo nawialo w niektorych miejscach 1,5 - 2 metry zaspy :mur: a ja po 5 minutach na tej drodze po ktorej przed chwila jechalismy wieszalismy sie na podwoziu. Decyzja o nadrobieniu 150 km i od polnocy minelismy Konin ::mur:

 

Do pracy jeszcze 500 a mielismy byc na 9 rano :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakąś godzinę temu wyciągałem jedną babkę z rowu bo jak to określiła "zarzuciło ją".

 

moim zdaniem ludzie który nie są pewni swoich umiejętności w takich warunkach powinni siedzieć w domu i się z niego nie ruszać, ewentualnie wziąć łopaty i odśnieżać co się da i gdzie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio, nie jestem zawodowym kierowcą ale już trochę pojeździłem w swoim życiu.

czasami po prostu nie potrafię zrozumieć dla czego niektórych ludzi tak bardzo parzą kierunkowskazy, że z nich nie korzystają? czemu TIR'y jadące autostradą/obwodnicą nie trzymają odpowiednich odstępów tylko jedzie jeden za drugim z lukami po 1/2m? czemu ktoś wyprzedza owe tiry (przeważnie 4-5) jadąc 95km/h po obwodnicy i blokuje cały lewy pas?

w pełni rozumiem, że jak jest ślisko itp to trzeba jechać ostrożniej i uważniej ale w granicach rozsądku a nie po 20km/h i najlepiej środkiem aby nikt przypadkiem nie wyprzedził. Jako kierowca zawodowy powinieneś zauważyć takie zachowanie niektórych ludzi.

a i teraz się już to trochę poprawiło ale niestety ciągle w zbyt małym stopni, czemu ludzie nie stosują zimowych opon? jak kogoś nie stać na takie opony to niech lepiej w ogóle nie wyjeżdża niż ma stwarzać zagrożenie dla innych użytkowników ruchu.

ot to moje małe spostrzeżenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to może coś takiego by Mikołaj przyniósł na te dni zimowe w prezencie

 

dobre :)

 

Ten zestaw to jeszcze pikuś, mi wystarczyło by to co wymagane aby ten zestawik zamontowac .... czyli minimum wymagane do instalacji:

 

- Engine: V-8 with 5 liters and up for full sized pickup truck and V6 for mid-sized pickup truck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre :)

 

Ten zestaw to jeszcze pikuś, mi wystarczyło by to co wymagane aby ten zestawik zamontowac .... czyli minimum wymagane do instalacji:

 

- Engine: V-8 with 5 liters and up for full sized pickup truck and V6 for mid-sized pickup truck

 

i oczywiście z pełnym 120 litrowym kociołkiem zupy  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na drodze od domu na długości 600m zaspy po 2 metry. Rano przetorowałem to ciężkim sprzętem żeby wyjechać jakoś i po 2 godzinach to samo... Teraz słyszę zza okna sąsiad walczy udrożniając nam drogę... Pierniczę-  nigdzie się z chaty nie ruszam.

 

armagiedon normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś wczoraj nie miał tyle szczęścia... Jechał pustym, po lodzie, wyskoczył zza budynków i wiatr przestawił go o kilka metrów. Żeby nie drzewa przewróciłoby naczepę bo tam spory rów jest. Działo się to niedaleko mnie

 

 

ale przecież jak większość uważa że ciężarówkami to brudasy i niedouczeni chamy jeżdzą

 

w takich warunkach to jednak umiejętności, zdrowy rozsądek i przewidywalność trzeba mieć :wink2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, ale ważne, że już cały wróciłeś ;]

Nie tylko na północy warunki są ciężkie. W /bardzo/ południowych województwach sytuacje jest równie ciężka. Jak widać aż zawiewa z pobocza :D

 Dobrze, że mam zimówki i kalesony :D

http://s21.postimg.org/58e30p9o7/20131010_164744.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...