Skocz do zawartości

Auto nie pościgowe :P


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra, dobra fatalizować można w nieskończoność. Jakbym miał budżet na "G" to bym pytał o "G", a nie o stare trupy z za Wielkiej Wody :)

Napisałem do kola od Galloper`a, zobaczymy czy poda wymiary. 

 

 

 


A może stary, poczciwy UAZ 469
http://www.smcars.ne..._02-gif.100355/

 

Tia.... jeździłbym na kolejne "Sezony" Czasu Honoru jako udostępniający "wóz bojowy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sorento silnik 3.5 to produkt wspólny KIA/Hyundai, a bazuje on na silniku hondy 2.7,  niestety w tym budżecie nie będę wspominał o niebo lepszym 3.3 albo najlepszym 3.8 VVTI :D

Jakbys się zdecydował - jakbyś, dobrze sprawdź reduktor bo to jedyna bolączka, i dobrze ogłoszenia czytaj i dopytuj, bo dużo z USA to napęd tylko na tył , część ma tylko blokade tylnego mostu zwaną snow, a prawie każda z Californii, nie ma ani 4x4 ani ABS :D  tak, tak, nawet nowe auta są bez absu, co przy napędzie na jedną oś i to tylną, do tego 2t i brak absu zimą..... ci co lubią drifting w centrum, byliby w niebo wzięci :D

 

Jedynie to rozrząd od razu do wymiany i dbać o olej. Możesz też trafić z NL z silnikami 2.4, to już stara poczciwota na łańcuchu taki jak ja mam teraz w alero, jedyny mankament, to po przebiegu 200k nie trzyma temperatury 90st i podbija do 99 i spada, nie gotuje się, ale trzeba nauczyć się olewać wskaźnik wędrujący w górę. Ten model też najłatwiej sprawdzić czy ma cofnięty icznik czy nie, bo jak zbili z 300k na magiczne mniej jak 200, to jedno spojrzenie na wskaźnik temperatury i wiadomo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...