Skocz do zawartości

Nowe części samochodowe każdej marki pojazdu Kraków+wysyłka.


leemarvin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę sprzedaż części zamiennych do wszystkich marek samochodów na naszym rynku, mam dostęp do praktycznie każdej części eksploatacyjnej, zamiennej, blacharskiej, opon i felg, płynów eksploatacyjnych, filtrów najlepszych producentów. Nie sprzedaję lipy, części marnej jakości i wybraków, tylko i wyłącznie sprawdzone i polecane marki.

Posiadam również dostęp do orginalnych części serwisowych lecz w mniejszym zakresie.

Części sprzedawane przeze mnie są oczywiście nowe, orginalne, z pełną gwarancją producenta lub importera.

Na kilku forach działam już dość długi czas, około 3 lat, mam już zatem spore doświadczenie w doborze części jak i mechanice samochodowej zatem służę również poradą :)

Ceny sprzedawanych przeze mnie części są dość mocno konkurencyjne w stosunku do aukcji internetowych i sporo lepsze niż w sklepach internetowych. Stali klienci otrzymują oczywiście lepsze ceny :)

Wszelkie informacje dla zainteresowanych konkretną częścią na PW, gg: 1663954, mail: leemarvin@poczta.fm lub telefonicznie: 500481010 w rozsądnych godzinach :D Polecam kontakt na PW, gdyż na forum jest kilka razy dziennie i mogę odpowiadać na bieżąco, podobnie gg.

Odbiór towaru może być osobisty, nie ma problemów również z wysyłką krajową czy zagraniczną, wysyłka realizowana jest za pośrednictwem poczty polskiej, lub kuriera OPEK lub DHL. Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Kupując kilka części, lub komplety pewnych elementów za wysyłkę płaci się tylko raz i to jest przewaga nad aukcjami internetowymi.

W przygotowaniu jest strona internetowa sklepu.

W razie mojej pomyłki (co się nie zdarza) lub reklamacji, możliwy jest oczywiście zwrot części.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że nie zależy mi na oszustwie czy sprzedaży podróbek, wolę mieć zadowolonych klientów, którzy polecą kolejnym zakupy u mnie.

Wielka prośba do potencjalnych klientów, jeśli ktoś chce sprawdzić tylko cenę konkretnej części, proszę to napisać w pytaniu, lub uprzedzić, usprawni to i przyspieszy informację.

WAŻNE: NIE SPRZEDAJĘ CZĘŚCI UŻYWANYCH!

Wszelkie informacje w kontaktach: gg: 1663954, PW, mailowo: leemarvin@poczta.fm lub telefonicznie: 500481010.

Zapraszam do zakupów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...