Skocz do zawartości

Pomoc w dobraniu wzmacniacza w cenie do 600zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam głośnik Soundstream RW12 i który posiada 600 RMS i potrzebuję wzmacniacza który wykorzysta temperament głośnika lecz nie wiem co kupić , chce przeznaczy na to 600 zl , moze być coś nowego ale bądźmy realistami ciężko bd weic używka jka najbardziej wchodzi w krę , dodam ze wzmak potrzebuje na 2 Ohm 
może ten jest coś wart wgl ? 
KRUGER&MATZ Model KM1001 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdę zerknąłeś chociaż ? Chcesz nowy czy używany piec. Czemu taka przepaść jakościowa pomiędzy subem a piecem ?

Bogus1984 miał lub nadal ma starego JBL'a, który ma w mostku 600 RMS, nie wiem tylko czy jest stabilny w mostku do 2OHM. Zagadaj z nim. Napędziłbyś ten głośnik dobrym prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


KRUGER&MATZ Model KM1001 

 

Odpada. Kicha straszna.

 

Tu już duuuużo lepsza opcja:

 

http://allegro.pl/harman-kardon-ca1500m-do-1000w-rms-przy-1-ohm-i3662897100.html

 

H/K CA1500M zmierzone 650 w 2 Ohm.


mostku do 2OHM. 

Marne szanse. W stereo był stabilny, ale w mostku raczej nie.


Jancio http://www.strefacaraudio.pl/user/6586-jancio/ miał carpowera 1/1000d za 650 zł

 

Ponad 800 w 2 ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JubyV8, taki old nie pojdzie w 2 Ohm? To tak jak z kenwoodem Kac-1023, nie jest stabilny teoretycznie w dwoch, a zapytaj 4real co sie dzialo z Vega V max 12, spiete cewki w 2 lomy. :D nie wiem,czy odpisze po ostatniej ankiecie. :D Tego wzmacniacza juz nie mam, ale w dwoch ohm, to wcale bym sie nie zdziwil, jak pluje ze 900 waciszy, nawet by sie cieply pewnie nie zrobil, bo to bydle. 7 kg wazylo, takze stare RF, czy takie rodzynki daja jak zle i nie protestuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JubyV8, taki old nie pojdzie w 2 Ohm? To tak jak z kenwoodem Kac-1023, nie jest stabilny teoretycznie w dwoch, a zapytaj 4real co sie dzialo z Vega V max 12, spiete cewki w 2 lomy. :D nie wiem,czy odpisze po ostatniej ankiecie. :D Tego wzmacniacza juz nie mam, ale w dwoch ohm, to wcale bym sie nie zdziwil, jak pluje ze 900 waciszy, nawet by sie cieply pewnie nie zrobil, bo to bydle. 7 kg wazylo, takze stare RF, czy takie rodzynki daja jak zle i nie protestuja.

 

aktualnie suba mam spiętego w 8ohm i przy tym kenwoodzie to jest po prostu terror w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...