Skocz do zawartości

Podlaczenie Tweeterow


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...no bo juz to przechodzilismy...Idac dalej jezeli taka duperela sprawia Ci tyle teoretycznych prblemów to co bedzie dalej?

nie jestem zadna lebiodą...  jestem spawaczem monterem i mam pewne zdolnosci manualne...

nie posiadam jednak garazu, stad tez obawy

 

 

najlepiej taka cyna, cz tylko taka ? mam taka ktora byla przy lutownicy, ale pewnie jest gowniana ? :D a z ebaya czekac trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobilem, ale efekt slaby...;/

Moje domniemane przyczyny:

-drzwi przed wygluszeniem
-glosniki musza sie rozbujac
-dystanse plastik a nie mdf

Jakies sugestie ? :)

aha jeszcze jedno, tylne glosniki (fabryczne) odlaczyc ? 

glosniki SXE 1750S 
radio Alpine cda 9847R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle Cie najwyrazniej zrozumialem. Mozesz zostawic tylne glosniki jezeli chcesz ale wykrec kazdy z nich, wez baterie 1.5v i stykaj z terminalem glosnika. Jezeli pluz bateri polaczysz z plusem glosnika membrane wypchnie do przodu jezeli plus baterii polaczysz z minusem glosnika memrane wessie do tylu. To bezpieczny sposob i pozwoli Ci na zweryfikowanie prawidlowosci polaczen. Nastepny krok to kostka iso radia/wzmacniacz i sprawdzenie czy plusy sa z plusami minusy z minusami. Sprawdz to rzetelnie, to najwazniejsze Juz pomylenie jednego z 4 glosnikow to wyrazny niedobor basu. Idac dalej ten sam zabieg powinienes przeprowadzic na glosnikach wysokotonowych... To takze ma wplyw na poprawnosc grania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...