Skocz do zawartości

BMW 320cd E46 Prosba o Pomoc


Kafello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem posiadaczem BMW serii 3 coupe z 2006 roku i mam standardowe nagłośnienie bmw business odtwarzacz cd, gra ono przeokropnie i muszę coś z tym zrobić bo jak większość ludzi lubię słuchać muzyki w trakcie jazdy a oryginał pozostawia wiele do życzenia. Słucham wszelkiego rodzaju muzyki ale bardziej gustuje w rapie, hip-hopie, reggae i ostatnio zaciekawił mnie tez dubstep. Budżet jakim dysponuje to 4000 zl plus na radio tyle ile będzie trzeba. Prosiłbym o propozycje zestawów które najlepiej spełnia swoje zadanie w tak niskim budżecie i jeśli można to proszę o jak najprostszy język i jasno rozpisane zestawy tak żebym był w stanie to zamówić ponieważ jestem kompletnie zielony w tym temacie i moja wiedza w zakresie car-audio ogranicza się do znajomości podstawowych marek radioodtwarzaczy. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i jeśli można to proszę o jak najprostszy język i jasno rozpisane zestawy

 

Najprościej jak się da... :

-Nie przywitałeś się w odpowiednim dziale.

-Założyłeś temat w nieodpowiednim dziale

-Podobnych tematów masz dziesiątki/setki, nic tylko poczytać.

 

Zacznij od tego co wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jak się da... :

-Nie przywitałeś się w odpowiednim dziale.

-Założyłeś temat w nieodpowiednim dziale

-Podobnych tematów masz dziesiątki/setki, nic tylko poczytać.

 

Zacznij od tego co wspomniałem.

No wiec zacznę od przeprosin ze tak to wyszło, na swoje usprawiedliwienie mam jedynie ze Fora internetowe są mi obce i nie zdążyłem się zapoznać jeszcze z etykieta jaka tu może obowiązywać. Jeśli chodzi o dział to już się domyśliłem ze to ten dla początkujących tylko jak mogę go przenieść? Szukałem, czytałem ale jak już wcześniej wspomniałem nie mam takiej wiedzy żeby z tego wszystkiego coś dla siebie poskładać i zawsze coś nie tak albo nie to auto albo nie ta wersja albo już ktoś serie miał lepsza chyba ze z szukaniem tak mi poszło jak z pierwszym postem. Będę próbował dalej może coś mi się uda znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj, przede wszystkim zobacz ile pracy trzeba włożyć w instalki, jak już będziesz wiedział czy jesteś w stanie zrobić to sam, czy nie. To albo decyduj się na jakies konkrete rozwiązania albo szukaj/pytaj o zakłady CA w twojej okolicy, żeby Ci chociaż zrobili to czego sam nie dasz rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem Ci może co bym widział w tym samochodzie o ile znajdziesz osobę która wykona Ci komory w normalnej cenie.
Radio Alpine CDA -9835r
Tweetery - Morel Supremo
Woofery - Infinity kappa perfect 6.1 w komorach 8 litrowych lub tec ls155 w podobnym litrażu.
Wzmacniacz Xtant 604 plus 301a

Subwoofer phase aliante 10si w 18 litrowym klozecie skierowany do środka poprzez otwór na narty (uprzednio go wymontować)

Takie coś grało u mnie i było fajnie. Jak słuchasz dużo tłustej muzyki to bardziej kieruj się ku tec'owi i można pomyśleć nad innym subem lub wrzucić go w skrzynię BR. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...