Skocz do zawartości

Jaki Sub i wzmak do małego samochodu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Jeśl ichodzi o Car Audio jestem raczej laikiem dlatego zanim wydam pieniążki na coś co później miało by Mi się kompletnie do niczego nie przydać wole zapytać :) Tak więc radyjko jakie Mam to Alpine 9833R , przód Hifonics Titan Series i Chciałbym do tego dobrać Sub który zagra szybko dosyć mięko ,nie będzie dudnił a dach falował ... Lubię jak wszystko jest wmiarę stonowane ... dodam że auto to Citroen Saxo więc w bagażniku miejsca Mam nie zawiele a i całę autko jest niezawielkie dlatego fajnie żeby sub nie Miał jakichś wielkich rozmiarów . I ostatnia sprawa lepiej Samemu skrzynkę zbudować czy są jakieś godne polecenia zestawy na alledrogo kompletnych sub-ów z obudową ??? :) na całoś Mam + - 1000 zł ale wiadomo zawsze lepiej zostawić więcej niż wydać kompletną całość ... Wzmak o jakim Sam osobiście Myślałem to ten :

http://allegro.pl/phase-evolution-rs4-hi-end-brax-genesis-dls-i3638774247.html 

wzmakiem jbc. Chcę zasilić przednie głośniki i Sub za odpowiedzi bardzo dziękuję i Pozdrawiam !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co poczytałem i wogóle to najbardziej Mi odpowiadający głośnik to RE Audio RE8S4 tym bardziej że Miałem okazję odsłuchu w większym aucie a do Mojego mniejszego Myślę że Będzie idealny tylko kłopot polega na tym ż enie Moge znaleść nigdzie takiego głośnika nowego ... na allegro występuję ze skrzynkami tylko ma w opisie podaną nazwę  REX-8s4 a nigdzie indziej znaleźć nie Mogę czyżby nie były już produkowane ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...