Skocz do zawartości

Subwoofer do zamieszania.


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio troche mało czasu mam na czytanie forum, a ze sprzedałem swoj subwoofer, to musze kupić drugi, bo bez bassu jakoś tak nijak :D 

 

Wzmacniacz to Precision power dcx600x4. i chciałbym, żeby subwoofer w pełni wykorzystał mostek tego wzmaka, bo na razie nie mam możliwości, a przede wszystkim czasu na modyfikacje reszty sprzętu.

Radio Alpine 9833

Przód R6A

 

muzyka techno, clubówki, ogólnie szybszy, mięsisty bass. Oczekuje by głośnik nisko schodził i dobry masaż robił ;)

Buda: przeżyje każdą wielkość obudowy, także spoko ;) bagaj non stop pusty więc bez stresu.

Budżet ok: 400-600zł, chyba, że będzie warto dołożyć.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szukającego baaardzo głębokiego basu zdecydowanie bym polecał Rockford Fosgate Punch P2d2-12 . To głośnik mistrzowski jeśli chodzi o głębokość zejścia, a przy tym bardzo efektywny w obudowie zamkniętej i w bassreflex. Jeśli chodzi o barwę basu jest nie do podrobienia, to jeden z ostatnich głośników naprawdę dopracowanych od a do z. Jeśli się wrzuci do bagażnika 5 różnych subwooferów, zawsze wychodzi że najlepiej gra ten Rockford. Nie jest tytanem szybkości, ale nie jest też zły. Można go wyrwać za mniej niż 600zł, a robi niesamowitą robotę. Mam taki w jednym z "moich" samochodów i ten subwoofer zabija neutralnym brzmieniem i ultraniskim rezonansem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szukającego baaardzo głębokiego basu zdecydowanie bym polecał Rockford Fosgate Punch P2d2-12 . To głośnik mistrzowski jeśli chodzi o głębokość zejścia, a przy tym bardzo efektywny w obudowie zamkniętej i w bassreflex. Jeśli chodzi o barwę basu jest nie do podrobienia, to jeden z ostatnich głośników naprawdę dopracowanych od a do z. ......Jeśli się wrzuci do bagażnika 5 różnych subwooferów, zawsze wychodzi że najlepiej gra ten Rockford........... Mam taki w jednym z "moich" samochodów i ten subwoofer zabija neutralnym brzmieniem i ultraniskim rezonansem.

Cała wypowiedz brzmi jakby akurat mniał takiego na zbyciu :rotfl: mógł jeszcze link z alle... Podwiesić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...