Skocz do zawartości

Sprzęt CA Renault Scenic do 2tys


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, poszukuję sprzętu CA do Scenica I , budżet to około 2tys. Zależy mi na dobrym zgraniu: radia, głośników, subwoofera, wzmacniaczy... Dobrze gdybym nie musiał niczego rozwiercać, przerabiać. Proszę o jakąś propozycję zestawu (link lub nazwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tak jak w temacie, poszukuję sprzętu CA do Scenica I , budżet to około 2tys. Zależy mi na dobrym zgraniu: radia, głośników, subwoofera, wzmacniaczy... Dobrze gdybym nie musiał niczego rozwiercać, przerabiać. Proszę o jakąś propozycję zestawu (link lub nazwa).
Dobrze zgrywa się wszystko, ale czy dobrze zagra to inna sprawa. Nie da się nie robić bez wiercenia itp. Więc odpuść sobie CA kolego lub jedź do zakładu jak boisz się łapki brudzić. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zgrywa się wszystko, ale czy dobrze zagra to inna sprawa. Nie da się nie robić bez wiercenia itp. Więc odpuść sobie CA kolego lub jedź do zakładu jak boisz się łapki brudzić. 

 

Nie chcę robić nic z boczkami w drzwiach (chodzi mi o większe przeróbki). Więc jak ktoś by mógł, to proszę o propozycje co do sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiesz no aż takie plug'n'play to CA nie jest...zajrzyj sobie na moje autko - starałem się żeby instalka nie była nachalna...i w sumie chyba nie jest.

 

nie wiem co rozumiesz przez nie robienie z boczkami...ale akurat zrobienie drzwi to podstawa...

 

a na pewno - jeśli sam nie będziesz walczył dobrze żeby poszukał kogoś ze swoich okolic - i to da Ci najlepsze efekty...szansa na jednokrotne wydanie kasy :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd, zachować fabryczny

Drzwi wyglądają tak ?

http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/88799837_3_644x461_drzwi-lewy-przod-renault-scenic-megane-lewe-przednie-okazja-karoseria.jpg

 - tak jak Powalla pisał, musiałbyś ten aspekt systemu porządnie zaplanować a tak naprawdę zrobić - warto usztywnić te otwory...standardowo.

 

co do wyglądu - u siebie mam wszystko zakryte - na boczku poza modyfikacją maskownicy (nacięte otwory i wykończenie materiałem) boczki są standardowe. Więc nie wiem na ile planujesz modyfikację u siebie...zmierzam do tego że możesz zrobić naprawdę solidne drzwi i zachować standardowy wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uderz śmiało do Kamila (drugi post) - ma gotowe zestawy - ja korzystałem z takiego na początku i polecam (kable, maty) do tego trochę blachy...z akcesoriów... a sprzęt to już na podstawie takich informacji ciężko będzie polecić - napisz może jaka muzyka, pewnie koledzy coś polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...