Skocz do zawartości

grube zmiany w audio , zmiana RF p3 , kd sh 1000 i kenwoodów PS


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jako moja muzyka cieszy mnie już dwa lata , chciałem pójść w coś "innego" .

 

Subwoofer najlepiej żeby był podobnej klasy co mój obecny RockFord p3d210 , czyli 25cm w skrzyni zamkniętej lub otwartej . ewentualnie jakaś 30tka ale na pewno w skrzynce zamkniętej ,z racji tego że mam bardzo mały bagażnik.

 

Radio koniecznie z USB , ewentualnie jak się nie da to podłączenie ipoda ( stare alpinki np ;> )

 

obecne JVC KD SH1000 to fajne radio , z procesorem , z USB i innymi bajerami. Ale że popsuła mi się tasiemka od wyświetlacza i nic na nim nie widać , jestem ciekaw czy da radę to radio zamienić na coś innego

 

 

Głośniki przód HSK165 , chyba zostaną ( są to chyba podróbki? ) , drzwi nie wygłuszone , ewentualnie jak zmieniać to na co?

 

Wzmacniacze , przód kenwood ps300T , suba zasila ps400M. Myślałem nad jednym 4 kanałowcem z racji tej że zyskałbym trochę prądu , mniej wagi , miejsca i ogólnie lepszy porzadek w bagażniku. Dobry by był phase rs4?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o zmianę na nie wiadomo co , po prostu chce coś innego. Wygłuszenia niestety nie będzie bo obecne auto jest słabo przystosowane do tego ( suzuki swift )  , drzwi są bardzo duże , mają dużo otworów , blacha jest 0.8mm i jakie kolwiek dodatkowe kilogramy sprawiłby że opadłby całkiem na zawiasach także niestety wygłuszania w planach nie będzie

 

myśle nad subem typu RF HX2 , nie wiem tylko co brać , 10 czy 12". i jak by spisywał się w skrzynce zamkniętej?  Lubię miekki bass , który schodzi nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu moje obecne auto to kupa złomu i ładowanie mat za kupe kasy jest na prawdę nie opłacalne. Nie pytam o to czy warto wygłuszać bo wiem że warto i jest to podstawą w budowie audio , ale moje akutalne plany tego nie przewidują nawet z racji tego że drzwi są skorodowane , więc nie mam zamiaru przyklejać do nich mat ale nie o tym temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF gra ze  mna już 3 rok , po prostu chcialem mieć coś innego , bo to granie już trochę mi się znudziło

 

JVC do zmiany bo nie wiem czy mam siłę walczyć z niedziałającym wyświetlaczem

 

wzmaki do zmiany przy okazji , może udaloby się uzyskać troche wiecej miejsca bo dwa zajmują pół bagaznika

 

zmiana HSK to może faktycznie nie ma sensu z niewygłuszonymi drzwiami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś propozycje? zależy mi na USB , często z niego korzystam. Podobają mi sie też stare oldschoolowe Alpinki , ale tam trzeba byłby dokupić kabel do iPoda i w taki sposób otwarzac muzykę , czesto zmieniam utwory i jestem na tyle wygodny że nie chce mi się nagrywać płyt. Tak wiem  , ze jakosc nie jest taka jak na CD ale mimo to wolę wygodę .

 

RF też musi pójść do zmiany . Reszta w teorii może zostać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wygłuszenia niestety nie będzie bo obecne auto jest słabo przystosowane do tego ( suzuki swift ) , drzwi są bardzo duże , mają dużo otworów , blacha jest 0.8mm i jakie kolwiek dodatkowe kilogramy sprawiłby że opadłby całkiem na zawiasach także niestety wygłuszania w planach nie będzie

 

Plastek, zrób po taniości i nie pier*** :P

Kupujesz APP do środka, bierzesz blachę 1mm i nitujesz drzwi :P

Zero filozofii, jak zgniją - mała strata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...