Skocz do zawartości

Audi A3 (Tylne głośniki i Subwoofer) +Zdjęcia


warn0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Wiec zakupiłem samochód Audi A3 wyprodukowany w 2001r. i posiadam w nim fabryczny subwoofer który niestety nie działa jak i tylne głośniki w samochodzie, wszystko jest, wszystko jest podłączone a mimo to graja tylko i wyłącznie przednie głośniki. Sprawdziłem również przy prąd dociera do sub'a i wszystko jest jak należy.

 

Udostępniam zdjęcia i liczę na państwa pomoc w tej sprawie.

Wiem że temat był poruszony wiele razy ale nikt odpowiadając na tamte tematy nie pomógł mi w naprawieniu problemu. Liczę na szybką pomoc. 

 


 

Jeśli potrzebujecie czegoś więcej aby stwierdzić o co chodzi to proszę pisać.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ci remota pewnie ,sub i tylne głosniki sa pod wzmacniaczem , sprawdz adapter , jakis dziwny jest nie widac na fotkach dokładnie do radia jak wchodzi i gdzie pod jaka kosteke radio ma 2 kostki a pod rca nic nie widze zeby cos było leci pewnie z tylnych, kabelek ten niebieski co go trzymasz powinien miec napiecie jak właczysz radio . Ale to jest najgorzej grajaca opcja , sa inne przejscówki pod rca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz adapter co z tylnych głosników radia przesyła sygnał na suba i tylne głosniki , ale to musi właczyc tez wzmacniacz do tego słuzy ten niebieski kabelek , a alpinie masz 2 niebieskie sterujace jedna steruje antene jak masz automatyczna druga to remote i tam powinien byc podpiety ten niebieski i musi miec napiecie jak właczysz radio ,miernik i sprawdzasz . Jak sobie nie poradzisz poszukaj na forum a3 temat rzeka , powinny byc fotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek_smok

Jak rozróżnić który niebieski to sterujący anteną a drugi? I gdzie dokładnie podpiąć ten remote? 

 

mastah22

Samochód kupiłem z wszystkim co widać lecz boli mnie to że nie gra a na innych forach piszą jedno i to samo lecz to mi nie pomaga i nikt nie pisze po ludzku tylko typowym językiem do tematu z czego nic nie wiem bo to mój 1 samochód i pierwszy kontakt z takim czymś, więc proszę o wyrozumiałość.

Przepraszam za spam ale zależy mi bardzo żeby to naprawić. Czy jest ktoś w stanie bardzo szczegółowo mi wyjaśnić co mam zrobić by zadziałało i czy muszę coś kupić żeby działało, coś zmienić(np. kable) i typowo dla zielonych bo jak wcześniej wspominałem mam z tym do czynienia pierwszy raz a bardzo ważne dla mnie jest by to grało :(

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Jeśli się nie mylę to na zdjęciu zamazałem drogę tego kabla i wygląda na podpięty.

 

http://img585.imageshack.us/img585/5801/46le.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne głosniki i oryginalny subwoofer są zasilane wzmacniaczem który jest wbudowany w suba we wnęce z tyłu, tylko przednie głosniki obsługiwane są za pomocą radia.

 

Masz wszystko zapięte wiec sądze ze po prostu uszkodzeniu uległ wzmacniacz w subwooferze odpowiedzialny za nie grajace w chwili obecnej głośniki.

 

Nie jesteś w stanie sprawdzić co i jak na własną rękę więc skorzystaj z pomocy jednego z wielu zakładów CA na Śląsku...

 

Jak rozróżnić który niebieski to sterujący anteną a drugi? I gdzie dokładnie podpiąć ten remote?

do tego potrzebna CI jest chociaż podstawowa wiedza i miernik... Mirek to bardzo prosto opisał, a jaki kolor kabla to remote w oryginalnej wiązce subwoofera znajdziesz pewnie na audi-klubach, nie Ty pierwszy szukasz, My nie pamietamy.

 

Reszte Mirek na górze opisał Ci tak,że chyba prosciej sie nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podłacz ten niebieski co go zaznaczyłes do plusa w radiu to jest ten zółty lub ten czerwony masz tam miejsce ale od strony kostek w aucie  jak sie nie uruchomi to wzmacniacz trzeba zobaczyc , moze ktos z forum co miesza blisko pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...