Skocz do zawartości

Najwolniejszy/niedynamiczny woofer 16cm.


Baltosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki znacie/słyszeliście najbardziej mulasty, cechujący się dynamiką bliską zeru woofer o średnicy 16cm. Zapytanie kieruje ponieważ korci mnie żeby coś przetestować.

Dodam, że testowany będzie w drzwiach o dużym litrażu (audi a3 wersja 3 drzwiowa)

 

Przyt okazji możecie napisać coś więcej o danym głośniku... Jeśli dynamika jest jego wadą, to może ma jakieś ciekawe zalety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Raczej ma mieć i dobry dół i kick ale nie wyrywać się przed wolnego suba po prostu.
w takim razie mocno mylisz pojecia

 

charakter brzmienia woofera do wolniejszego suba, a mulasty woofer to beda zupelnie inne glosniki

 

jakbys wsadzil jakiegos badziewnego chinczyka z malym magnesikiem to bys mial buczenie i muła, ale tego by sie sluchac nie dalo

 

wiec lepiej napisz jak to sub i wtedy sie cos dobierze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w takim razie mocno mylisz pojecia

charakter brzmienia woofera do wolniejszego suba, a mulasty woofer to beda zupelnie inne glosniki

 

Może tak jest, ale od tego jest forum, moja wiedza się powiększy, a kolega może dostanie swój typ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie o to chodzi - tzn koledze zależy o wolnym WFy, ze srednim zejsciem - tzn typowy misiek bez dynamiki - i podejrzewam ze raczej tani - jakis alpierd/buszman cos takiego.

 

P.S.

 

Bartuś zamiast udowadniać mity - zająłbyś się pasywką/ aplikacją do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chce udowadniać... Karolek, wiesz dobrze co chce sprawdzić... 

 

Chodzi mi o woofer z kompletnym brakiem kicka, i nie ma to nic wspólnego z subem, ani dograniem, bo nie będzie to grało u mnie w samochodzie :)... Tylko chce zrobić test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


MDS06 ktoś kiedyś miał na spocie w drzwiach - rzygało basem aż miło, ale dynamiki za dużo to nie miało

MDS06 ma chyba to co szukasz.

az tak sie psuje w drzwiach? w skrzynkach testowych byl przyjemny

 

 


Alphard LW65 lub LW650
ale przeciez to jest strasznie ciche :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli chodzi o ogólny brak dołu i kicku to myślę że Coral sd160 będą spełniały te kryteria. 
Ty chyba nie masz na mysli tcyh Corali... Moze je miałeś w przeciwfazie?... Bardzo nisko i bardzo kulturalnie schodzacy WF (3545), bardzo miesisty choc bardziej subowy niz kopliwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...