Skocz do zawartości

JVC KW-AVX710 i tu problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Mam problem posiadam radyjko JVC KW-AVX710 pod które podłaczę  wzmacniacz 4 kanałowy Crunch GPX1000.4 plus sub HELIX B12W w skrzyni zamkniętej przód napędzany przez u-Dimension EL COMP6 i tu mam problem jak to wszystko podłączyc do tego radyjka by zagrało? W tym radujku brak wyjscia na suba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak w radyjku są takie wyjścia Digital out, video out, video in, line in L R, Rear out L P. Jak dobrze rozumuje przedni zestaw podłaczam jedna para pod wyjscie rear out L P a gdzie sub ? bo przecież luine in to wejście sygnału a nie wyjście dobrze mówię jezeli się mylę proszę o poradę.

 

http://img19.imageshack.us/img19/1282/symt.jpg
 
Chyba nie pozostaje nic innego jak przód podłaczyć za pomoca takiego ustrojstwa
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź instrukcje obsługi jak nie jesteś pewien i tyle. Cos chyba pomieszałeś mi się wydaje :wink: Jak w radyjku masz 4 wyjscia RCA na wzmacniacz oznaczone np  rear right, rear left, front right, front left - podłączasz pod te wejścia czincze meskie sygnalowki i tak samo podłączasz do do wzmacniacza, na Crunchu masz oznaczenia tak samo rear left itp.... podłączasz tak żeby się zgadzało. Pod przód kable głośnikowe podłączasz tak jak jest to oznaczone na wzmacniaczu a subwoofer łączysz w mostku - również jest tam na wzmacniaczu oznaczone jak mostkowac i tyle. Miałem do niedawna identyczny zestaw, poza subem ( mam inny)  i powiem Ci, że jak możesz opchnij ten wzmacniacz, dla mnie on nie miał wyrazu, owszem miał moc i nic więcej, zero sceny. Ale jak kto woli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno wyjście RCA. Albo sam przód albo przód i sub za pomocą rozdzielacza Y, ale tracisz możliwość sterowania gainem dla suba. Ewentualnie kolejny wzmacniacz podłączony za pomocą Line OUT z pierwszego wzmacniacza i podpięcie suba ( wzmacniacz musi mieć filtry dla suba ).

Słabe to radio. Miałem AVX810 i brzmieniowo to bardzo słaby grajek. Każde inne, nawet najtańsze marketowe radio jakiego słuchałem było lepsze od tego napakowanego divxami,dts'ami etc cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rojass -> a co myslisz o moim pomysle? tzn zeby pod to jedyne wyjscie RCA dac suba a do podpiecia glosnikow wykozystac ten konwerter sygnalu ?? i wyciagnac RCA z kostki ?? :) wiadomo straci to na jakosci dzwieku ale jak sam trafnie zauwazyles to radio i tak "nie gra" ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...