Skocz do zawartości

Dobór przewodów zasilających i sygnałowych Audi B4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam taki problem potrzebuje przewodów które zasilą i podadzą sygnał dla mojego sprzętu:

Głośniki:

GROUND ZERO GZUW 10SQ

GROUND ZERO GZRC 16X

GROUND ZERO GZRC 165FX

Wzmacniacze:

GROUND ZERO GZIA 4115HPX

GROUND ZERO GZIA 1.300HPX

Kondensator:

GZTC 1.0FX

 

Radia jeszcze nie nabyłem bo nie jestem zdecydowany do końca ja planuje zamontować tam chodzi za mną audi symphony II z modelu A8 tylko chciałem się was poradzić czy to ma sens czy lepiej zamontować coś z nowoczesnych radioodtwarzaczy.

Przeczytałem tysiące postów i zgłupiałem od tego wszystkiego ile osób tyle zdań, a ja nie chce wyrzucić pieniądze w błoto zależy mi na czystym i dynamicznym dźwięku.

Droga od akumulatora do wzmacniacza 7-8 m chcę wymienić wszystkie przewody nie chce montować tych zestawowych i oczywiście nie chcę wydawać fortuny na te przewody jeśli to nie ma sensu.

 

Pytania które mnie jeszcze nurtują:

-Jak rozdzielić sygnał na dwa wzmacniacze?

-Czym zakończyć wszystkie przewody?

-Jaki zastosować bezpiecznik?

-Czy potrzebuje jakiś dodatkowy akumulator?

-czy masę ciągnąć od akumulatora?

Proszę o konkretne firmy przewodów i modele a najlepiej linki do sklepów lub na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec napisał ten poradnik ale że Tobie się go nawet nie chce przeczytać to już nie nasz problem. Twoje pytania ą banalne i na połowę pytań jest tam odpowiedź plus odpowiedzi na kolejne pytań które znów Ci przyjdą do głowy w najbliższym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...