Skocz do zawartości

Radio z Video/Dvd


erdesto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zapytac jaka marke najlepiej wybrac: Pioneer, Kenwood, Clarion? i moze jakis konkretny model i czym sie roznia, cena tak do 2,500 max 3,000 ale lepiej nizsza bo na dotykowym wyswietlaczu np. mi nie zalezy. Najbardziej zalezy mi na jakosci dzwieku i zebym mogl ogladac filmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zapytac jaka marke najlepiej wybrac: Pioneer, Kenwood, Clarion? i moze jakis konkretny model i czym sie roznia, cena tak do 2,500 max 3,000 ale lepiej nizsza bo na dotykowym wyswietlaczu np. mi nie zalezy. Najbardziej zalezy mi na jakosci dzwieku i zebym mogl ogladac filmy.

 

Tak się zawsze zastanawiałem, a jaki jest cel kupowania Video do samochodu? Nie, że mi się to nie podoba, ale tak ogólnie. Rozumiem audio - żeby umilić podróż, logiczne. DVD - wiadomo, większy dysk, więcej muzyki się zmieści w lepszej jakości. Ale video? Przecież filmu nie pooglądasz w czasie jazdy, a na postoju lepiej za 3000 użyć laptopa. Za 3 kilozłote to już będzie konkretna maszyna, która się już nie tylko w samochodzi przyda. Tak generalnie myślę. Czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale kumpel ze stanow ma mi przywiezc i taki bajer sie przyda, laptop jest nie wygodny, a w czasie podrozy pasazerowie moga ogladac i mozna tez podlaczyc kamere, w stanach cena jest 2x mniejsza jak nie wiecej model pioneera ktory u nas kosztuja ponad 2tys tam kosztuje 300 dolarow. Ale nie o tym tutaj mowa, chcialem sie dowiedziec czy np. taki pioneer AVH-P5000 gra tak samo jak radia pioneera bez dvd video
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem Ci, która marka przoduje w takim sprzęcie ponieważ mam małe z tym doświadczenie.

Ale chcę Cię zapytać czy wiesz że sprzęt, który przywieziesz z USA najprawdopodobniej nie będzie czytał płyt DVD z europy, przeskok tunera radiowego będzie tylko po nieparzystych np. częstotliwość 94,3 ustawisz ale już 94,4 nie da rady czyli strasznie mało stacji da się odbierać no i jeszcze do tego brak RDS tak więc nie wiem czy tak do końca się to opłaca ponieważ nie wszystkie sprzęty da się przestroić a i nie mało to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio DVD z usa ma dwa mankamenty - inna strefa filmów (nie czyta dvd z EU), nieparzysty wybór częstotliwości. Poza tym oglądanie filmów podczas jazdy jest niebezpieczne :/ przez pierwszy tydzień "zachłyśnięcia" się tym wynalazkiem dwa razy wjechałem na skrzyżowanie przy czerwonym i o mało co nie skasowałem auta :) . Natomiast fajna zabawka podczas postoju jak się na kogoś czeka itd, można TV obejrzeć itp. Chociaż generalnie to jest dobry wynalazek na taryfiarzy, a nie dla zwykłego użytkownika. Nawet jak jedziesz gdzieś w trasę i pasażer z przodu coś ogląda, to zawsze jest pokusa rzucić okiem co leci. A to już rozprasza i jest niebezpieczne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobna prace do taxowkarzy.

http://allegro.pl/item530707633_pioneer_av..._dabrowa_g.html

Tu jest podane ze nawet divxy czyta czyli spokojnie mozna nagrac co sie chce, to nie wiem jak to juz jest. A co do tych czestotliwosci to czemu taka glupote robia? moze w tym radiu tak nie ma?

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-01-19, 00:42 ]

Złamanie 6pkt regulaminu

warn

pzdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wklej linki do tych jednostek(sklep w Ameryce) , bo może staramy się na zapas i to radio ma i RDS i nie ma blokady DVD ... zresztą której ominiecie zajmie tyle co przegranie oryginalnej płytki DVD na DVDRW (programik komputerowy) .Dodam też ,że bez RDSu można żyć (kiedyś to był luxus) , a i brak parzystych częstotliwości można przeżyć ... wiem bo mam radio z USA .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, moze z radiem dam sobie narazie spokoj bo za duzo kombinowania bedzie, stwierdzilem ze bardziej przydalby mi sie porzadny wzmacniacz, co powiecie dobrego/zlego o tym jl'u? http://cgi.ebay.com/NEW-JL-AUDIO-450-4-CAR...1QQcmdZViewItem

czy moze lepiej jakiegos rockforda fosgate'a?

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-01-19, 00:43 ]

Złamanie 6pkt regulaminu

 

pzdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...