Skocz do zawartości

NJU Mobile używa ktoś?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak powinien. 

 

jak macie problem z zasięgiem polecam zmianę telefonu ze starego żbeta na coś współczesnego.

 

mam play i aero i jeszcze nie byłem w miejscu gdzie nie mam zasięgu. 

 

poprzednio miałem galaxy ace i były problemy na wiosce u rodziców, teraz mam połowę kresek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może zatem ktoś na PM podpowie w kwestii korekty ustawień smarkfonu z androidem? U mnie działa tylko gdy mam połączenie z macierzystą siecią. Jak łapię roaming, automatycznie znika znaczek H ze strzałkami. Nijak nie umiem tego zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może zatem ktoś na PM podpowie w kwestii korekty ustawień smarkfonu z androidem? U mnie działa tylko gdy mam połączenie z macierzystą siecią. Jak łapię roaming, automatycznie znika znaczek H ze strzałkami. Nijak nie umiem tego zmienić.

 

Mały offtop... Temat się wyjaśnił. Sam sobie to zablokowałem podpisując pierwotną umowę ponad 3 lata temu - wtedy było to zrozumiałe z racji braku pakietu internetu w abonamencie i obaw o rachunek. Szkoda, że przy przedłużeniu nikt mi o tym nie wspomniał ;). Anyway, internet w moim Playu działa już również w roamingu. Ot info gdyby ktoś kiedyś miał podobną zagwozdkę - pytać w BOKu :wink:.

 

Dzięki robeekk  :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku ale ten "roaming" działa tylko w obrębie Polski? Bo jeśli nie to lipa gdyż w miastach takich jak moje o ile nie masz ustawionej na sztywno sieci ręcznie to co chwila może wskoczyć sieć zagraniczna i taki transfer danych zakosztuje. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...