Skocz do zawartości

NJU Mobile używa ktoś?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a nie jak ja teraz muszę czekać z jednym numerem do końca listopada a z drugim do stycznia aby się przenieść bez konsekwencji , mimo ,że tel nie brałem a sam abonament.

Dzwon i pytaj ile wynosi kara na dzien dzisiejszy, zmniejsza sie wraz z tym jak blisko masz do końca...

Ja dopłaciłem kare w t-złodziejowie ale ona "zwróciła" mi sie po drugiej fakturze w play na której "zaoszczedziłem(nie przepłaciłem)"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam kotleta. Więc tak jak wcześniej pisałem ,przeniosłem pod koniec listopada już jeden numer z Orange do nju, zmiana operatora była o tyle wygodna, że nju to submarka orange, więc nawet karty sim nie było potrzeby wymieniać, z końcem okresu rozliczeniowego w nocy system przełączył się na nowego operatora. Teraz przyszedł już pierwszy rachunek i wszystko się zgadza jak w reklamach, koszt za połączenia "no limit" 29 zł i sms/mms 9 zł.

Rachunek przyszedł na 37 zł z groszami. Więc ze swojej strony polecam, zasięg orange wszystko gra i buczy. Oferta bez "haczyków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mój numer a kobiety, nie ona nie używa netu w tel. Ale nawet jeśli to patrząc jak naliczyło za rozmowy i sms, za net nie wyjdzie więcej jak 19 zł max.

Jest też możliwość wykupienia pakietu 700 mb na początku mieś za 7 zł, wtedy masz 29 zł rozmowy 9 zł mms/sms+ 7 zł net = 45 zł na wszystko.

Swój numer także w marcu przeniosę z orange do nju. Dodatkowym plusem jest to ,że mimo umowy na abonament (nie bawią mnie jakieś zdrapki, kody itp pierdoły) , umowę możesz wypowiedzieć w ciągu mieś, nie podpisujesz cyrografu na 12/24 mieś. Jak dla mnie bomba na tą chwilę wśród operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk jest :) Tak zwany limit należności :) Jeżeli będziesz sobie dzwonił np na 0800 czy za granice, dostawał płatne mmsy, smsy itp to możesz mieć bardzo poważne koszta :) To jest takie zabezpieczenie dla nju co by ludzie sobie na sex tel nie dzwonili za 29zł ale z tym trzeba uważać. Kolejną sprawą nie ma darmowych mmsów, przy próbie wysłania mmsa jest uruchamiany transfer danych i pobiera ci kasę. Używam nju od dłuższego czasu i nie mam z nimi problemów. Płacę około 40zł co miesiąc a mogę dzwonić ile chcę i do kogo chcę. Także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad zmianą operatora (aktualnie Orange) z tym że ja do końca nie jestem zadowolony właśnie z zasięgu w Orange. Wymyśliłem sobie dlatego że chyba kupie startery na kartę z Play i Nju i po prostu sprawdzę który w tym aspekcie będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem. Co do kwoty za abonament to obydwa w sumie wychodzą podobnie więc nawet jak będzie przysłowiowe 5 złotych w ta czy we w tą to żadna różnica biorąc pod uwage że aktualnie płacę 89,90...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim telefonie był zasięg :P

 

W całym kraju znajdzie się jeszcze setki takich miejsc, gdzie żadna sieć nie będzie miała zasięgu.

 

Daleko szukać- pod Oleśnicą (koło Wrocka), gdzie mieszka mój kuzyn (ten co był ze mną na pikniku), tylko stacjonarne działają. Nawet plus potrafi tam zabłądzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Haczyk jest :) Tak zwany limit należności :) Jeżeli będziesz sobie dzwonił np na 0800 czy za granice, dostawał płatne mmsy, smsy itp to możesz mieć bardzo poważne koszta :)

 

Nie wiem, ja korzystam z tel normalnie, a nie wydzwaniam na dziwne płatne numery posłuchać stękających d... W takim wypadku masz rację, nju, nie nada się... :)


 

 


Wysłane z mojego FUN przy użyciu Tapatalka

 

Następny.... No fajnie ,że masz "FUN"... I tapalka... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko słowo o zasięgu.

Ja przeszedłem z orange do pleja około 2 lata temu. Jedyne czego żałuję, to tego, że zrobiłem to tak późno.

Pomijam kwestie finansowe, ale z zasięgiem to mam pełen luksus. W łodzi w dużym osiedlu miałem zasięg tylko w jednym pokoju, w sypialni, gdzie najmniej zależy mi na tym, żeby ktoś dzwonił , pozostałe pokoje, czyli tam gdzie przesiaduję większą część dnia zasięg na 1-2 kreski (z 6-ciu możliwych), zrywanie połączenia, brak zasięgu.

Nieważne.

W pleju można sobie przełączać operatora pomiędzy orange, plus, era i oczywiście play.

Pracę mam taka, że bardzo często są kłopoty z zasięgiem, wtedy wchodzę w  ustawienia telefonu, wyszukuje ręcznie dostępne sieci i zmieniam na to co jest najwyżej na liście.

Także jak ktoś mówi, ze plej ma kulawy zasięg to błądzi. Ma zasięg wszystkich operatorów.

http://www.play.pl/obsluga-klienta/pomoc_techniczna/roaming-krajowy-faq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale daj spokoj... Wymiotuje już tym zasiegiem Play... Jest fail akurat zawsze kiedy potrzeba gdzies na gwałt zadzwonic, jak nie błedy w wybieraniu numeró to nagle jakis sms z 3-4 nie odebranymi połaczeniami które nie miały miejsca... W druga strone działa to tak samo, chcesz zadzwonic a okazuje sie ze akurat ktos "jest poza zasiegiem" by sekunde pozniej przylazl sms ze juz jest dostepny...dostaje szału...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby bronił uparcie swojego, czy coś.

 

Ale faktycznie jest poprawa (u mnie, bo zaraz ktoś napisze, że g prawda, bo u niego nie).

 

Może to też zależy od telefonu? Moja 3410 nie robi mi szopek ze zrywaniem, i smsami, jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie do końca, to idzie wyłączyć w ustawieniach tapatalk.

A co do samego Play to u mnie tak jak było z słabo z zasięgiem, tak jest dalej.

Trucku wczoraj próbował sie do mnie dodzwonić, to moze cos powiedzieć o tym.

Biegałem jak ten z filmu "Pieniądze to nie wszystko" zeby miec pole :D

 

PS.

Po co mi taka sieć ktora musze przełączać na inne, bo macierzysta nie ma zasięgu.

Ostatni raz doładowalem Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa na jedno zdanie "Rafał przetłumacz mi dwa zdania wysłane na mail" trwała dobre 5 min i na 6 podejść... :zdegustowany:

Ale są i plusy, jak ktoś ma mało ruchu, to bierze play i szukając zasięgu zrzuci trochę kalorii... :)

 

A tak na poważniej to widziałem że ziemniak z nju jeszcze bardziej uelastycznił ofertę, teraz zamiast 29 zł do wszystkich można sobie wybrać trzy opcje 29 zł wszystkie sieci plus stacjonarne, 10 zł stacjonarne a za kom doliczają do rachunku, lub 19 zł za wszystkie komórkowe a te kilka rozmów na stacjonarne doliczą po bodajże 15 gr/min. Jak ktoś sporadycznie dzwoni na stacjonarne ma mozliwość więc zrobić sobie miesięczny koszt bez ograniczeń 19 zł za komórki+9 zł mms/sms=28 zł mieś bez ograniczeń. Jeśli zaś chce net to jest pakiet 700mb za 7 zł, czyli na upartego za 35 zł mieś ma się połączenia do wszystkich sieci bez ograniczeń, podobnie sms/mms i 700 mega netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ustaw w telefonie sieć żeby wybierał automatycznie i musi działać , bo jak masz ustawiony ręcznie np. tylko Play to będą jaja . Przy ustawieniu automatycznym często przy pasku zasięgu pojawi Ci się "R" jako roaming ale spokojnie płatności są normalne , a tylko Play mniej zarabia , bo musi się dzielić kasą z operatorem przez którego się łączysz ...kiedyś mi tłumaczono to na infolinii ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...