Skocz do zawartości

Sony XM 504


lukaszLDZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w necie i opinii o tym sprzecie jak na lekarstwo, na forum również brak. Czy ktos miał z tym do czynienia, jestem ciekawy opinii, wersja XM wskazuje na dawne dobre brzmienie i widać sporo opcji/filtrów, jak to gra, myslę cena dośc atrakcyjna.

http://tablica.pl/oferta/wzmacniacz-sony-xm-504x-CID5-ID3JLVT.html#03dd924f80

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie koledzy, będzie dla potomnych, że jednak kaszana. N marginesie, mam możliwosc kupna Pioneer GM-X924 - podobno sprawdzona konstrukcja , nie wiem tylko jak brzmi gdyż okazji nie miałem posłuchać :( jest on za 400zł - 100% sprawny i nie wiem czy zdecydować się na to, czy lepiej wziąc w tej samej cenie uzywke Udimension JR.4.300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezme tego pionka, podbno sprawny w 100% prawdzany przez jakiegos magika/maniaka CA, tak twierdzi wlasciciel. Czekamna jakies dokladnijesze fotki, musze zerknac jak to wyglada z bliska jakie ma opcje/filtry itp. Szukałem Kenia ps500f, ale nie do zdobycia... Ten pionek podobno tej samej/podobnej klasy. Dzieki za opinie koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, zamówiłem, na zdjeciach wygląda na niemalze idealny i podobno sprawny 100%. Zastanawia mnie jedno, w specyfikacjach tego sprzetu jest napisane: Hi-Volt Input Level Control (400mV-6.5V , mam radio z 4xRCA 2v - chyba moge podłączyc je bezproblemowo pod ten wzmak, te 6,5 to maksymalna dawka "v" na jedno gniazdko czincze tak?? Jak to rozumiec, wybaczcie zbt ocywiste pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do "niegrzebanych" piecy, to w przypadku starych konstrukcji, to jakas zaleta? Lepiej miec oryginal z wyschnietymi kondami, zimnymi lutami, trzeszczacymi gainami... Trzymaj sie 100% sprawnosci.

może źle się wyraziłem, chodziło mi właśnie o sprawność i przeprowadzanie ewentualnych napraw przez kogoś kumatego, a nie "Pana Józka z serwisu RTV".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...