Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj czepiasz się. U mnie we wsi ktoś w A4 B5 zamontował zderzak z grillem a'la nowe Audi z dużym grillem. Tyle że montowane to było chyba jak dobrze na żywice i szpachlę. Tutaj przód wygląda bardzo dobrze, sam bym się pomylił która to generacja A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz co kto lubi dla mnie takie światła w aucie to po prostu wieś :)

 

ale te lampy są DEPO i takie same z audi wyciągłem tyle ze tamte były zwykłe i dla mnie to nie wieś.

 

p.s. a dla mnie to wieś a3 gonzol-a bo mojej żony a3 prezentuję się ładnie

sorki za zaśmiecanie tematu :)

post-3759-0-96347900-1413838561_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Kepke... Wiec prosze Cie nie oceniaj bo obiektywny nie jestes......

 

każdy ma prawo do oceny :) wyraziłem swoje zdanie.

 

 

 

tylko po co wklejasz foty auta w ten dział?

Nikt ci tu do stóp nie będzie się kłaniał....

 

nie oczekuje że ktoś ma się kłaniać poprostu jak dla mnie u mnie nie ma wiochy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra, wszystko ładnie pięknie, ale dlaczego w tym temacie jest więcej o Twoim audi niż o CA które jest w nim?
Pochwal się nią gdzieś na forum a3 tam być może to docenią.
Generalnie sam uważałem, że mam syf w bagażniku ale to co tutaj zobaczyłem jest jeszcze gorsze. Dlaczego tego wszystkiego nie zrobisz jakoś w miarę dobrze? Tym bardziej, że stawiam na to, że kasy wpakowałeś w to już całkiem sporo. Ktoś może się o to zabić. Ta skrzynia w ogóle jest jakoś obliczona? Czy jest po prostu od tak sklepana i to wszystko? Dokładasz głośniki w tył to i tamto zamiast coś zrobić dobrze.

Jeżeli natomiast chodzi o samo auto...

 

 


Tak się wozi szlachta

:mur1: 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi się podoba jedynie te focale z tyłu mi się nie podobają . Sub masz fajny tylko ten bałagan ... co do stylu to tak ma się podobać właścicielowi . Z wiocha to raczej mało ma wspólnego dlatego ze bryła nie został oszpecona poprzez zderzaki nie nadające się do tego . Ogólnie fajne auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke............................................................................ nie rób ze mnie biedaka, że niby wstawiłem sobie zderzak z s3 i szpanuje nowym modelem, sam mój Air jest wart tego twojego grata z lampami ala 8p!!!!!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie o to chodzi kto jest tutaj bogatszy, prawda? ;) Raczej nie w ten sposób się to pokazuje a na tym forum jeszcze takich dyskusji nie widziałem.
Naprawdę fajnie, że Twój air jest wart więcej niż coś tam...
W dodatku ja naprawdę lubię takie autka troszkę starsze które są zrobione na cacy ;)

Kepke ma prawo powiedzieć jakie jest jego zdanie o Twoim aucie, to przecież forum prawda? Po to wrzucasz tutaj zdjęcia i się nimi chwalisz, żebyśmy mogli ocenić, coś powiedzieć i tak dalej. Niestety widzę, że jeżeli komuś się to nie podoba to zapala Ci się czerwona lampka i schodzisz na troszkę inny poziom dyskusji. Możesz się nie zgadzać z innymi (oni mogą nie zgadzać się z Tobą) ale to w dalszym ciągu nie daje Ci prawa obrażania ich a tym bardziej wywyższania siebie i stawiania ponad innych co moim zdaniem robisz.

Generalnie wywal zdjęcia auta, posprzątaj troszkę w temacie i zostaw samo CA jeżeli nie życzysz sobie opinii o swoim aucie. Jak widzisz mało komu tutaj to imponuje. Raczej wątpię, że na tym forum znajdują się jacyś 19latkowie którzy się tym zachwycą.
Naprawdę doceniam Twój wkład i czas poświęcony na to auto ale jak już mówiłem do wielu to nie trafia. Szczerze mówiąc jak tak starasz się z siebie i swojego auta zrobić nie wiadomo co to jeszcze bardziej zaczyna to być irytujące ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czesław ile siedzisz w CA?? Ja może przeszło rok, pokaż swoją pierwszą instalacje w swoim pierwszym aucie

Przecież po to chyba rejestrujesz się na "takim" forum żeby zrobić to zgodnie ze sztuką,wiedzę masz skąd czerpać więc co ma wspólnego ile kto siedzi w CA ? instalacji i porad masz od koloru do wyboru.Mimo tego i tak robisz takie błędy że aż strach.Ciężko Mi sobie nawet wyobrazić jaki by mógł być tu system za tą kwotę którą już nie trafnie wydałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...