Skocz do zawartości

Radio + 4głosniki do 1000zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was ;)

 

Prosze o pomoc w doborze przede wszystkim głosników a w kwestii radia bardziej o poparcie. Napiszę jak najkrócej i najbardziej zrozumiale

 

Na czym mi zależy:

  • radio CD z bluetooth (wiem, ze jakość dzwięku jest dużo lepsza z płyt ale wygoda puszczania z iPoda wygrywa)
  • jeśli dwa głośniki z przodu i dwa z tyłu, to doradzcie takie żeby bez skrzyni/tuby był mimo wszystko fajny bass
  • cena 1000zł max (wiadomo - jesli będzie niewiele więcej ale o niebo lepiej to chętnie ;) )

 

Samochód Golf IV głośniki 165mm, wiec chyba najpopularniejsze. Mam też pytanie co wg was byłoby lepsze, czy dwa z przodu dwa z tyłu głośniki, czy może zamiast na tyle 2 w półce? Licze, że jakoś wasza wiedza pomoże mi cos sensownego wybrać, bo juz sie z tym męcze ponad miesiąc i nie mam nadal zielonego pojęcia.

 

znalazlem takie dwa radia z BT, jesli ktores z nich mozecie polecic albo zaproponowac inne tez będe wdzieczny:

 

http://allegro.pl/pioneer-mvh-350bt-radio-usb-ipod-bluetooth-i3518740051.html

http://allegro.pl/jvc-kd-r731bt-pilot-usb-bluetooth-multikolor-pen-i3473685413.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa z przodu, a za te pieniadze co chcesz na tył kupić glosniki to lepiej zainwestuj w wygluszenie przednich drzwi i bedzie duzo lepiej.

Tylnia półkę jesli masz cała to ja zostaw w spokoju i niech Cie nie kusi :)

Co do radia to chyba nie koniecznie musi byc blutu, jesli chcesz iPod.

Duzo ma teraz możliwość podłączenia iPoda bezpośrednio pod radio za pomocą kabla i sterowania nim. Nie musisz sie wtedy męczyć wybieraniem piosenek z iPod-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...