Skocz do zawartości

Nissan NV 200 wygłuszenie, kamera , głośniki


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niema tam ani wody , ani pary z tylu w dachu są plastikowe zatyczki po pasach , dziś to nawet otworzyłem jest sucho   i nic nie wskazuje aby tam była woda ,

niema żadnej pary , wrzystko trzeszczy , auto stoi na zewnątrz,..

 

 

Truck lepiej powiedz czemu maty Silen Coat twardnieją na zimnie i tak okrutnie śmierdzą ?  a polecałeś że takie świetne , okazuje się że to śmierdząca mieszanka asfaltu z butylem..

 

 

Podobno mają duża asfaltu w sobie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck lepiej powiedz czemu maty Silen Coat twardnieją na zimnie i tak okrutnie śmierdzą ? a polecałeś że takie świetne , okazuje się że to śmierdząca mieszanka asfaltu z butylem..

 

Podobno mają duża asfaltu w sobie :wink:

 

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi , akurat odnośnie mnie, skoro nie raz i nie dwa stwierdziłem ,że nie widzę jakiś większych różnic między poszczególnymi matami, a skoro różnic nie ma to po co przepłacać? To już niech każdy sam sobie wybiera co mu lepiej się układa, kosztuje, woli. Nie mój cyrk nie moje małpy.

Drażni mnie jedynie faworyzowanie poszczególnych produktów, jak by trafiały co najmniej z promów NASA, a nie z fabryczki w Ukrainie... Nanobutyl, super miękki, układający się jak marzenie, pachnący Guccim, samogrający... Jeśli laskę jeszcze robi, to zrywam Silenta z dachu... :hyhy:

Nie wiem co u Ciebie z tym asfaltem, bo u mnie Silent sprawdza się wyśmienicie, zero zapachów, odłażenia, ba auto przytłumione i grać nie chce na niskich częstotliwościach... :rotfl: Pytanie tylko czego to wina, Silenta czy pianek GMS załadowanych w dużej ilości ( bo do Twojej wiadomości, użyłem w obu autach produktów z GMS jeśli chodzi o pianki akustyczne, bardzo dobrze się sprawdzają i mają dobry stosunek jakość/cena więc polecam z czystym sercem :D).

Podobnie dobre są produkty, STP, Dyna i inne dedykowane do CA, więc nie mam ochoty na kolejną dyskusję o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...