Skocz do zawartości

Bateria do telefonu Nokia 6310i


wojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie blue stara trochę tymi handluje i bardzo przyzwoite nie drogie, oczywiście zdarzają się jakieś buble jak to w towarze z chin ale importer podchodzi do tematu dobrze i uznaje każdą reklamacje, ewentualnie TF1(dawny forever) też dobre baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATX - nie polecam.

BlueStar - może być

 

ATX nie polecam, bo nawet po tzw "formatowaniu" te baterie trzymają, trzymają, i nagle spada. A blustar-przynajmniej pokazuje się równomierne zużycie.

 

Do tego modelu, znaleźć coś Oryginalnego-graniczy z cudem.

Sam mam wiekową nokię

A model 6310i miał chyba pojemnośc coś w zakresie 1000-1100mAh

Na allegro to i cuda są 4000mAh, ale to można puścić między bajki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A model 6310i miał chyba pojemnośc coś w zakresie 1000-1100mAh
Na allegro to i cuda są 4000mAh, ale to można puścić między bajki..

Tak 1000-1100mAh w ori była litowo polimerowa zamienniki są litowo jonowe, a te 4000mAh to tak papier wszystko przyjmie bo nie musi się potem tłumaczyć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze zachowany model to będzie służył i służył :)


można się śmiać ale takie stare fony jak 3310,3410,3510,6310i plus inne starsze modele dzisiaj są w dobrej cenie, poszukiwane, osoby które zakupiły xx sztuk dzisiaj sprzedają za niezła kasę, podobnie jak z Soniakiem xes m1  :):) stare ale dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja troszke z innej beczki.

 

kupiłem za półtora dolara baterie do samsunga galaxy ace, o pojemności 3 razy większej niż normalnie.

myślałem że to zwykła ściema, ale okazało się że bateria jest 2,5 raza grubsza i w komplecie jest też specjalna klapka żeby tą baterie mieściła.

 

efekt jak dla mnie super, bateria trzyma co najmniej 3 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...