Skocz do zawartości

Koncert Bregović&Wedding and Funeral Band, De Press, Zakopower, kto się wybierze we Wrocku?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było fajnie! :ok:

 

Moim skromnym zdaniem Zakopower był lepszy od Gorana.

Widać było, że bardziej im się chciało i lepiej się bawili...

Brzmieniowo też byli lepsi.  Pałker był mega, stopka tak fajnie chodziła, że dech zapierało.

 

A potem trąby Goranowi tak podkręcili, że po 20 min. słuchać się nie dało.

 

Ale ogólnie bardzo fajna impreza była :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Zakopower był lepszy od Gorana.

 

Widać było, że bardziej im się chciało i lepiej się bawili...

 

Brzmieniowo też byli lepsi. Pałker był mega, stopka tak fajnie chodziła, że dech zapierało.

 

 

 

Dzięki za spotkanie. Także dojechaliśmy o 4 tej do domu.

Odczucia co do koncertu mam inne. :D

Każdy z zespołów dał z siebie wiele i nie chałturzył. Przyjemne 6 h świetnej zabawy.

 

ps. Jakie trąbki podkręcili? Mnie tam się koncert Gorana podobał od A do Z,nogi same chodziły, nie rozbierałem na drobne, co podkręcone a co nie, lub co dograne a co podane live, ale Adamu miał rację 15% zwłaszcza dołu to sample, np basówka, kocioł, jakieś dzwoneczki, z drugiej strony pokazali klase przy bisach i improwizacjach dla publiczności kiedy grali na 110% live i nie stracili nic ze swojego wykopu i czaru.Genialny był ten facet pierwszy po prawo w okularkach grający na flecie, saksofonie itp. Więc jestem w pełni asatysfakcjonowany. :)

Rzadko się widuje koncert na , którym bawią się i 4 letnie dzieci i 84 letni staruszkowie, tym razem tak było. Do następnej okazji. :wink:

 

 

 

Pozdro dla wszystkich którzy byli i za gorące przyjęcie ;) przez tambylców

 

Hymn ściągnietych portek... :rotfl:  :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Od poradzil a dobrze bawil daleka droga.

 

Uważajcie bo teraz w warunkach kontraktu koncertowego na wydarzenia w PL zawsze klauzulę: "Obecność grupy wsparcia SCA obowiązkowa i bezpłatna"... :rotfl:  A Aeron to już chyba stanie obok "chórzystek" na scenie... :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło chorzystek chętnie, byle nie w chórku (jakoś mi sie tak ze słowikami kojarzy :P).

A dziewczyny spoko na koncercie były, i do potancowania i do popatrzenia troche :)

 

Bardzo pozytywnie, dopiero ochłaniam całość - zakwasy to mam chyba na każdej częsci ciała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...