Skocz do zawartości

Problem z Car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam na imię Paweł . Zwracam się do was z prośba o pomoc. Mam w samochodzie (citroenie xsara picasso) radio jvc-kd-r432 oraz głośniki boschmann lcx6000j w tylnej polce. Wyciąłem otwory oraz poprowadziłem kable jakie mi dano przy zakupie boschmanow . Następnie  zdjąłem maskownice odkręciłem głośniki oryginalne by zobaczyć jakiego koloru SA tam kable. Był zielony i żółty .Odłączyłem  głośniki (oryginalne z tylu w drzwiach) i zostawiłem jako sztukę . Zdjąłem obudowę ze środkowego słupka aby dostać się do wiązki kabli .Te własnie dwa kable delikatnie obdarłem z oryginalnej izolacji i podłączyłem do wcześniej podciągniętego kabla z boschamnow . Koniec końców tylne głośniki graja bardzo cicho basu wcale nie ma i jak podglosnię to strasznie hercza. Sprawdzałem radio i głośniki w innym aucie radio jak i głośniki grały idealnie ładny basik i dosyć głośno .   Wiec tu zwracam się do was z prośba czy ktoś wie co to może być za problem ?? Wychodzi na to ze tylko wina okablowania dobrze myślę ?? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czekasz , a ja wiem że user w 15 min po umieszczeniu u nas tematu zarejestrował się na elektrodzie i tam założył taki sam temat .... sory ale w tym czasie można było zejść do auta , przełożyć kabel i już gra tak jak powinno ....jednak po co? Można naklepać postów , a nóż , ktoś podjedzie i naprawi ...


http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2634564.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czekasz , a ja wiem że user w 15 min po umieszczeniu u nas tematu zarejestrował się na elektrodzie i tam założył taki sam temat ..

No cóż, takie życie.

Nie zaglądam na inne fora i mnie one nie interesują.

Forumowicz przybył na Nasze forum i szuka pomocy, dostał gotowe rozwiązanie i co poczni to już jego sprawa :)

Mam nadzieję, że problem posłuży jako przykład dla kolejnych nowicjuszy.

Osoba, naprawdę potrzebująca rozwiązania nawet teraz już by grzebała i zamieniała przewody.

 

Co mogliśmy to zrobiliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Forumowicz przybył na Nasze forum i szuka pomocy, dostał gotowe rozwiązanie i co poczni to już jego sprawa :)

Mam nadzieję, że problem posłuży jako przykład dla kolejnych nowicjuszy.

Osoba, naprawdę potrzebująca rozwiązania nawet teraz już by grzebała i zamieniała przewody.



Co mogliśmy to zrobiliśmy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...