Skocz do zawartości

Podłączanie 4kanałowego wzmacniacza do BMW E87


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Zgodnie z wskazówkami forumowiczów kupiłem 4 kanałowy wzmacniacz Hifonics Eagle i zastanawiam się nad jego podłączeniem.

 

http://www.ebay.com/itm/Verstarker-Eagle-by-Hifonics-/221266530625?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEWAX%3AIT&nma=true&si=pCD8nW72EAvnGujb0xjpA0Xaatg%253D&orig_cvip=true&rt=nc

 

Na zagranicznych forach polecany sposób to podłączenie się bezpośrednio pod kable z głośników i do radia ponieważ nie mam tutaj wyjścia RCA. Jest to realizowane tak jak w przypadku tzw. Alpine Upgrade. Poniżej schemat całości.

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e180be5be243adfb

 

Moje pierwsze pytanie odnosi się podłączenia głośników do wzmacniacza. Lepiej wykorzystać do tego celu wyjścia z tyłu wzmacniacza gdzie można przykręcić kable czy użyć wtyczek RCA?

 

Kolejną sprawą jest podłączenie radia. Z tego co rozumiem głośniki idą albo z tyłu albo z przodu pod input. Gdzie w takim razie podłączamy radio ? Pod wyjście Line Out ?

 

Następnym problemem jest remote wire. Rozumiem, że musi zostać podłączony i najlepiej pod pin na kostce radia ? Czy jest jakaś inna możliwość?

 

Ostatnim zagadnieniem które mnie zastanawia to zwrotnice. W samochodzie mam wymienione midy, dołożone tweetery. Czy należy zakupić jakieś zwrotnice ? Midy i tweetery to głośniki z  wersji Top Hifi nagłośnienia więc myślę, że powinny jakoś grać :)

 

Trochę się tych pytań nazbierało :) z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Kulas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...